ГПУ отримала доказову базу щодо діяльності Табачника, - МОН

У Міносвіти наголошують, що прокуратура отримала всю доказову базу щодо діяльності Табачника

ГПУ отримала доказову базу щодо діяльності Табачника, - МОН

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що представники Генеральної прокуратури у повному обсязі отримали необхідну доказову базу щодо діяльності екс-міністра освіти Дмитра Табачника.

Відповідна заява поширена освітнім відомством у відповідь на інформацію заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури щодо відсутності допомоги від Міністерства освіти про порушення у відомстві під час діяльності екс-керівництва МОН.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що інформація стосовно співпраці ГПУ та МОН, яка була поширена у ЗМІ, не відповідає дійсності.

У відомстві наголошують, що 6 листопада 2014 року слідчим в особливо важливих справах ГПУ був складений Протокол тимчасового доступу до речей і документів, який зафіксував факт вилучення в Міністерстві та долучення до матеріалів досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань, низки документів, які стосуються майнових питань, зокрема, питань оренди та приватизації окремих об’єктів нерухомого майна.

"Отже, необхідну доказову базу, наявну в МОН, представники ГПУ отримали у повному обсязі ще у листопаді 2014 року. При цьому усю наявну документацію на виконання вимог ухвали слідчого судді Міністерством було надано добровільно і без зволікань. Під час доступу до речей і документів зауважень з боку слідчого на адресу МОН чи його працівників не надходило", - йдеться у заяві МОН.

"Слід зазначити, що Міністерство, починаючи з березня 2014 року, неодноразово ініціювало розслідування діяльності Дмитра Табачника, звертаючись до ГПУ, СБУ та МВС, та надаючи всі необхідні документи в межах компетенції", - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
26.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів