850 освітян вимагали від уряду іншого життя

Освітня профспілка взяла участь у акції протесту з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю

850 освітян вимагали від уряду іншого життя

15 жовтня 2014 року відбулася солідарна акція протесту профспілок з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю у формі маніфестації та пікетування Кабінету Міністрів України.

У прес-службі ЦК Профспілки освіти і науки повідомили, що акція була ініційована Федерацією профспілок України, а участь у пікетуванні уряду також взяла делегація з понад 850 працівників освіти, учителів, викладачів, вихователів та студентів ВНЗ.

Основними вимогами демонстрантів до Кабміну стали питання захисту соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників.

В освітній профспілці вважають, що люди обурені черговими спробами урядовців обмежити соціальні права працюючих та не можуть погодитися з антисоціальними пропозиціями, що містяться в численних законодавчих ініціативах.

Також в освітній профспілці повідомили, що обурені підвищенням тарифів, цін на товари першої необхідності та поширенням безробіття.

"Наочними прикладами антисоціальної політики є підвищення в поточному році цін і тарифів на газ, житлово-комунальні, транспортні послуги, товари першої необхідності, продукти харчування при одночасному замороженні мінімальної заробітної плати, пенсії, штучному заниженні рівня прожиткового мінімуму, поширенні безробіття, зарплатних боргах трудящим і дискримінації в оплаті праці працівникам бюджетної сфери та багатьох інших фактів наступу на соціальні права громадян", - йдеться у повідомленні ЦК працівників освіти і науки.

Про результати пікетування будівлі уряду у прес-службі освітньої профспілки не повідомляють.

Освіта.ua
15.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
indigo
Моніторинг в освіті (від англ. money - гроші, есперанто toring - тирити, красти) - бюрократична кампанія, яка направлена на дестабілізацію навчально-виховного процесу до повної його паралізації. Моніторинг освіти, як правило, потребує значних затрат і сприяє розвитку корупції в освітній сфері, приниженню честі і гідності учителя, і аж ніяк, не стимулює учнів до підвищення рівня навчання.
мілітарист
Любий НІК, списувати нашу бідність на війну, те ж саме, що їх багатства і розкіш на "бабця подарувала". Тягар війни завше мають брати на себе багатії і владці: першим є що захищати, другі мають у цьому вину і обов’язок. Якщо профспілка захищає наші права - ми повинні їх підтримати. Вони собі літами, в розкішних апартаментах, на не бідних автівках, особняки як у фабрикантів - а нам кажуть - терпіть.
нік
Щось не пригадую, щоб при януковичі профспілки голову піднімали. Ну а зараз, під час війни, звичайно, вчасно....
1
Для нік: О, улюблена відмовка в хід пішла.
Проффесор
http://www.pravda.com.ua/news/2011/03/22/6039909/?attempt=1
Коментувати
ψ Психолог ψ
Освіта - один із ланцюжків корумпованої системи країни. В освіті платять за все: за влаштування на роботу, добровільно-примусові внески при вступі дитини до дитячого садка або школи, щомісячні внески на поточні потреби та ремонт, святкові подарунки працівникам тощо. Корупція в освіті продовжує процвітати, і нікому до цього немає діла.
учитель
Знову спустили з райвно моніторинговий диктант для 5-х класів . Хтось може пояснити, як мені оплатять перевірку майже 90 учнівських робіт і підрахунок помилок в диктанті , виведення рівнів успішності , середнього бала у відсотках ?КОЛИ НАРЕШТІ ПРИПИНЯТЬСЯ ЦІ БЕЗОПЛАТНІ ПРИМХИ РАЙВНО Й МЕТОДКАБІНЕТІВ ?
а далі
Для учитель: ніяк не оплатять. То входить у Ваші обов*язки - перевірка робіт. Коли припиняться? Коли Ви і Ваші колеги піднімуть це питаня на рівні району у якості ЗАКОННОЇ відмови від діяльності, яка не виписана у Вашому договорі
мамочка 5классника
ой, а че за диктанты? может ссылку на похожее дадите? чего мониторить-то, еще и семестр не прошел...
1
Для учитель: А ви ще здогадайтеся, хто буде перевіряти безоплатно твори ЗНО - вони ж подадуться під маркою ДПА
Коментувати
indigo
Права учителям, обов’язки учням і жодної міністерської криси під час навчально-виховного процесу!!!
Ірина
Для indigo: "мінус", мабуть, поставила міністерська криска))
indigo
не говоріть))
Коментувати
indigo
Учителі!!! Захищайте свої права, бо інакше Вас заплюють міністерскі бюрократи!!!
музика
ага, добре. У нас тут познімали доплати. Замість 20% за престижність - 5, а на той місяць видали , що не буде нічого взагалі. Люди обурені. Подання до суду - один варіант, вихід на спротив - інший. Побачимо... 23 години ставки, кабінет, стаж 25 років- 2500. Прораховуйте...
Laura
Таке враження, що наша профспілка існує в паралельному світі. При колишній владі вони рота боялись розтулити і їх все влаштовувало, а тепер раптом прокинулись! Вони взагалі новини дивляться? Дебіли...
Проффесор
Для Laura: Шановна Laura. Або у Вас коротка па’ять "При колишній владі вони рота боялись розтулити" (http://www.pravda.com.ua/news/2011/03/22/6039909/?attempt=1, http://ru.osvita.ua/school/news/32386/), або ви цим коментарем захищаєте наших доблесних урядовців та управлінців, які не лише в освітній сфері не проводять реформ... А списувати все на війну, яку "ведуть" добровольці і волонтери це найлегше...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!