Полянський: найкращим завжди є особистий приклад (відео)

Заступник міністра вважає, що українці мають вивчати історію, не звертаючи увагу на думку сусідів

Полянський: найкращим завжди є особистий приклад (відео)

Заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський у студії Телеканалу "24" розповів про навчання в умовах АТО та про те, що дуже важливо чути думку споживачів: батьків, журналістів, старших учнів.

Також він окремо підкреслив, що теперішні події вкотре підтверджують, що правильний і правдивий шлях до виховання — це особистий приклад тих, хто проголошує правильні чи етичні сентенції, а вивчати історію українці мають не звертаючи увагу на думку сусідів.

Освіта.ua
08.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
антикорупціонер
Вони хочуть побороти корупцію? "Нє смєшітє ві мінья" якщо до нині не заборонили атестаційні справи возити особисто або довіреним особам. І справа не в "атестаційних справах", а у "додатках" до них. Таких на дивних кольорових папірчиках невеликого формату із цікавими малюнками і циферками Хочете боротьби - запросіть Транспарент Інтернешинал чи KMPG нехай зроблять аудит і антикорупційний моніторинг
Викладач
Квіту дуже хочеться залишитись міністром освіти... Невипадково він перед розглядом нового складу Уряду розгорнув активну, але протиправну діяльність по боротьбі з так званою корупцією у системі МОН. Спочатку на останньому засіданні старого Уряду протягнув корупційне рішення по ліквідації Інституту іновацій МОН і створення для когось нових двох, щоб самому контролювати схеми тендерів та конкурсів по підручникам, а друге - це відзив ліцензії Університета Культури з усіма можливими порушеннями законодавства! КВІТ про свої "здобутки" вирішив розказати на спеціальній прес-конференції у понеділок 01.12.14.р. в будинку Уряду... Це просто маніпуляція громадською думкою та намагання псевдокорупційними "здобутками" прикрити повну непрофесійність команди Квіта у МОНі та ту руйнацію, яку вони провадять в системі української освіти!
Олекса Позняк
квіт-полянський-совсун-лікарчук.Зробыть нам особистий приклад-напишыть заяви ы оголосыть відкритий конкурс на свої посади, здайте ЗНО отримайте ліцензію, займіть 1 місце у конкурсі і просимо після цього до проведення реформ
Вчитель
Це не заступник міністра освіти! Ним тільки неслухняних дітей залякувати...
Підтримую
Для Вчитель: Особливо, коли починає говорити, і про коларадів, і сепаратистів, а працює в міністерстві дуже багато років при різних міністрах.Вже й війні нашов назву.
Коментувати