Навчальний процес можливий лише у мирі, - Квіт

Сергій Квіт наголосив на неможливості навчального процесу в умовах, де є ризик для життя

Навчальний процес можливий лише у мирі, - Квіт

Навчальний процес може тривати лише за умови мирного середовища, в якому діти зможуть повноцінно навчатись без остраху за своє життя. На цьому наголосив в ефірі 5-го каналу міністр освіти і науки Сергій Квіт. При цьому він підкреслив, що університети не можуть існувати на тимчасово окупованій території.

"Ми вважаємо, що всі спроби відкрити навчальний рік в університетах є нелегітимними. Ті люди, які представляються керівниками – не є керівниками, дипломів українських одержувати ніхто там не буде", - підкреслив міністр.

Він зауважив, що наразі проводиться активна робота над виведенням з окупованих територій усіх державних вищих навчальних закладів. Значну частину університетів уже вдалося перевести в інші регіони країни.

"Школи – це інше питання, тому що діти в будь-якому разі повинні ходити до школи, оскільки, якщо вони не ходять до школи, вони займаються зброєю, проводять час на вулицях і таке інше", - зазначив міністр.

Також він привернув увагу до сюжету, в якому мова йшла про випадок, коли снаряд потрапив у школу. Міністр підкреслив, що в таких умовах ні в якому разі не можна ризикувати життями мирних громадян, особливо дітей, а тому будь-які заняття є неможливими.

"Якщо люди збираються разом, масово, тобто діти або студенти з викладачами, з вчителями в аудиторії, в класі, а туди потрапляє, не дай Бог, снаряд чи міна – це масові жертви, це Беслан номер два", - сказав він.

Освіта.ua
06.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
А что это мы так скромно о детских садах помалкиваем? Или туда снаряды не залетают?