Освітяни-зрадники не працюватимуть з дітьми, - Квіт

В Україні розпочався процес звільнення освітян, які служили терористичним організаціям

Освітяни-зрадники не працюватимуть з дітьми, - Квіт

Міністерство освіти не допустить до роботи з дітьми та молоддю вчителів та викладачів, які співпрацювали з терористами. Про це в ефірі "5 каналу" сказав міністр освіти та науки Сергій Квіт.

За оцінкою міністра, освітян-зрадників у звільнених від російських найманців регіонах – близько семи відсотків. Їх вже почали звільняти з роботи.

"Негативних прикладів набагато менше. Тих освітян, які співпрацювали з терористами – дуже невеликий відсоток", – зазначив він.

За його словами, необхідно розрізняти людей, які були дуже активними, залякували і примушували брати участь в так званих референдумах, та приклади, коли директору школи погрожували, щоб він відкрив школу для проведення референдуму – "це різні речі, ми намагаємось це розрізняти".

Сергій Квіт зауважив, що зараз ідуть розслідування. "Ми маємо сьогодні приклади, коли звільняються з роботи ті освітяни, які знову чомусь влаштувались на роботу при українській владі", - сказав Квіт.

За його словами, вже розпочався процес звільнення тих освітян, які служили терористичним організаціям.Освіта.ua
04.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Арсен
Господин Квит как бы Вы прокомментировали позицию некоторых ректоров высших учебных заведений Украины, которые не поддержали Майдан, проявили пассивность в период митингов студентов, чуть-ли не преследовали их за отсутствие на лекциях и занятиях, заставляя деканов и кураторов групп вести учет посещения студентами занятий, тем самым попирая права студентов на свободу и демократию. Сегодня эти руководители вышев, некоторые назначенные Вами или используя админресурс, путем запугивания и шантажа -путем "выборов" коллективов, срочно подстроились и приспособились в "активистов", спокойно переходят на "новые рельсы"в образовании, согласно закона " О высшем образовании", который вступает в действие 06.09.2014 года. В таком случае Ваши заявления всего лишь пустые слова!
Петро
Закон України «Про освіту» дає відповідь на питання щодо перебування на роботі педагогічних працівників, яким не подобається держава: "Стаття 54. Кадрове забезпечення сфери освіти 1. Педагогічною діяльністю можуть займатися особи з високими моральними якостями, які мають відповідну освіту, професійно-практичну підготовку, фізичний стан яких дозволяє виконувати службові обов’язки. Стаття 56. Обов’язки педагогічних та науково-педагогічних працівників Педагогічні та науково-педагогічні працівники зобов’язані: настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, відданості, патріотизму, гуманізму, доброти, стриманості, працелюбства, поміркованості, інших доброчинностей; виховувати у дітей та молоді повагу до батьків, жінки, старших за віком, народних традицій та звичаїв, національних, історичних, культурних цінностей України, її державного і соціального устрою, дбайливе ставлення до історико-культурного та природного...
студент
Для Петро: Так би мало бути. Підтримую Вас на всі 100%. Алеж як свідчить практика сьогодні цих критеріїв недостатньо у більшості педагогічних працівників, професорів, викладачів, зокрема навіть у керівників освітніх установ, котрі потайки вмить змінили свої погляди на новий лад і намагаються із себе видавати патріотів, борців за краще, за якісний рівень освіти, пристосуватися до нових шляхів і пріоритетів у освіті, до нового закону "Про вищу освіту", але це все є фальшивим намаганням. Ті з керівників, викладачів, вчителів, які вірно виконували вказівки старої влади, працювали за старими традиціями, по-новому працювати не зможуть і не вміють, апріорі. Це все окозамилення. Тому для Міністра Квіта С. непочатий край роботи для люстрації тих "псевдо" ректорів, керівників, яких він своїми указами встиг призначити з подачі своїх "однодумців" очолювати деякі ВНЗ України., тим самим підставивши себе, як Міністра освіти в край негарному ракурсі. Мається на увазі деякі закарпатські виші.
1
Для Петро: А лучше набрать в учителя существ с нимбом над головой и заодно построить город Солнца
Джокер Джокеров
Для студент: если ты студент то лучше сиди и помалкивай или иди полы мыть, пока учишься а то развелось что-то много патриотов Украины, таких же псевдо-, как и те кого вы таковыми считаете
Коментувати
науковець
Більшість вчителів, викладачів та чиновників , котрі не підтримали свою Батьківщину, державу у важкі години Майдану, війни не мають морального права нести звання вчителя, викладача чи вихователя. Яке зерно вони посіють майбутньому поколінню? Але ж справа не тільки про школи, садочки, а у ВНЗ те саме відбувалося, особливо у вишах на сході країни і навіть у західних регіонах. Пасивність, страх, відсутність громадянської позиції, пересидіти десь в куточку, нехай інші страждають, лиш би мене не чіпали, а ще гірше зрада -підтримка сепаратистів -це найболючіше. Таку позицію займали саме деякі ректори провідних та рейтингових вузів країни, громадяни України, зокрема юридичні ВНЗ, деякі університети. Тому заради справедливості такі ректори, професори, викладачі не повинні надалі викладати та працювати. І про що вони будуть розповідати студентам? Як будуть ці панове-інтелігенти викручуватися, коли студенти ставлять гострі запитання про сьогоднішню ситуацію в країні??? Держава має дбати і захищати себе...
говорилось
Для науковець: що можуть розповідати студентам люди, які одобрямсом всі роки підтримували пана Табачника та всіх інших, які перевели систему освіти у систему побору
Джокер Джокеров
а чем вам Табачник не угодил?? Все равно лучше, чем этот Квит
говорилось
Для Джокер Джокеров: Табачник? Чем не угодил? А чем, собственно, он мог угодить? Программами, которые не позволяют развиваться детскому мозгу в силу физиологический причин усвоения новой информации? Или улучшением создаваемой до него системой поборов с родителей, которые несут в школу, не осознавая, что именно этой "помощью" наносят вред будущему собственных детей? Ну да что тут скажешь - Италия считалась одной из коррумпированных стран. И ничего - выползли. Теперь наши женщины, оставив здесь собственных детей на произвол судьбы, подают итальянским мадам ночные горшки. Нет, это нормально, что сыновья их спились, а дочери вообще неизвестно чем на жизнь зарабатывают (я не о всех уехавших, лишь о некоторых, но и они - показатель) И не думаю, что Табачник лучше, чем Квит.
Коментувати
Родион
Найбільшими зрадниками є чиновники-корупціонери . Чому міністр їх не бачить? Чому не руйнуються корупційні схеми кадрової політики, атестації шкіл і кадрів, олімпіад, післядипломної підготовки і т.д. Корупція страшніша сепаратизму ( я повторюю) .
Inna
Для Родион: Корупція справа, безперечно, страшна, але не потрібно на її фоні виправдовувати тих, хто бігав з триколорами, зустрічав з квітами російських найманців, а тепере хоче отримувати гроші з українського бюджету за свою просвітницьку діяльність!
Родион
Для Інна: Спочатку побороти тотальну корупцію, а потім все інше. Інакше покарають лише цапів-відбувайлів (козлов отпущения), а справжні винуватці трагедії жируватимуть .
Вважаємо
Для Inna: Инна, то, что люди имеют право выбора - это однозначно. Это И Х выбор, в какой стране им желается жить. То, что за 23 года Н И Ч Е Г О не делалось для другого мировоззрения этих людей - это В И Н А тех, кто организовывал общественную жизнь. Другой вопрос - почему было сделано именно в таком ключе и, почему, Н И Ч Е Г О не предпринималось на государственном уровне у нас? А ведь этому есть причина
Коментувати
Наталія
Цікаво, а чи буде вважатися зрадником директор школи, який фактично змушує дітей вивчати російську мову як другу іноземну, навіть не питаючи дозволу чи згоди батьків. А потім ще й заяви на цю так звану згоду "липові" штампують у школі заднім числом?
Джокер Джокеров
Для Наталія: а чем вам русский язык помешал?? или кто-то насильно его у вас заставляет детей учить? наверное есть еще родители и собственно сами дети! Или ВЫ ЗАБИЛ, УВАЖАЕМАЯ, ЧТО ПРОИЗОШЛО ИЗ-ЗА ТОГО ЧТО НЕДОУМКИ ИЗ ВЕРХОВНОЙ ЗРАДЫ ПОПЫТАЛИСЬ СДЕЛАТЬ С РУССКИМ ЯЗЫКОМ? Хотите такого счастья у себя дома?? так мы идем к вам!!
Вважаємо
Для Джокер Джокеров: есть директора, которые, во нагрузку людей, вводят русский факультатив, не особо распространяясь об этом детям, но, действительно, после введения, собирая с родителей заявления, а факультатив - то в расписании между уроками. И проходило... Почему не возмущаются родители? Не умеют
Джокер Джокеров
если это не противоречит существующей нормативной базе, то почему бы и не ввести его как предмет? а ничего что в 13 областях он имеет статус регионального и в проекте новой Конституции местным советам будет даваться право использовать его как параллельно с государственным
Коментувати
Владик Сариенко
Сколько Квит не рассказывает о том, что запроданцы не будут работать в школах, а воз и ныне там: он даже пособника сепаратистов Зубарева снять не может! Не говоря уж об учительницах, таскавших жратву, выпивку на блок-посты к террористам, кидавшихся под колеса техники, оравших на военных, что они фашисты ... Квит - балаболка!
Джокер Джокеров
Для Владик Сариенко: то чем занимались учителя в свободное от работы время -ИХ ЛИЧНОЕ ДЕЛО!! вы не в 37 году живете!! иИли вас самих нужно гнать к чертовой матери!! Попробовал бы мне хоть кто-то что-0-то ляпнуть на моем рабочем месте по этому поводу! Квит - ФАШИСТ!!!!
ТТТ
Цілком згодна! Ви б ще інквізіцію ввести запропонували, а ну як в кого з вчителів чорна кішка дома мешкає! Ганьба! САме від чорної кінки всі негаразди у державі! На костер того вчителя!
Inna
Джокер Джокетов і ТТТ, переконана, що більше проблем у нас не через "чорних кішок", а через таких людей як ВИ!
Коментувати