Оголошено лауреатів Міжнародної премії ЮНЕСКО

Церемонія нагородження відбудеться 15 вересня в Малабо (Екваторіальна Гвінея).

Оголошено лауреатів Міжнародної премії ЮНЕСКО

29 серпня в Парижі Генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова оголосила лауреатів Міжнародної премії ЮНЕСКО - Екваторіальної Гвінеї з досліджень в галузі наук про життя 2014 року. Про це повідомляє прес-служба ЮНЕСКО.

Лауреатами Премії стали:

  • Хоссейн Бахарванд (Іран), професор стовбурових клітин і біології розвитку в Дослідницькому інституті «Ройян»; завідувач кафедрою біології розвитку в Університеті науки і культури. У 2003 році Хоссейн Бахарванд отримав перші в Ірані індуковані плюрипотентні стовбурові клітини миші і людини. Його вклад в розвиток джерел стовбурових клітин і трансляційні дослідження наблизили їх застосування в регенеративній медицині.
  • Андре Батіоно (Буркіна-Фасо), ґрунтознавець і президент асоціації «Дії в цілях комплексного розвитку». Андре Батіоно - фахівець в галузі хімії ґрунтів і родючості ґрунтів. Він займається питаннями сільськогосподарського виробництва, вирішенням екологічних проблем, а також раціонального використання природних ресурсів. Його видатні фундаментальні трансляційні дослідження з управління родючістю ґрунтів сприяли поліпшенню сільського господарства в Африці.
  • Інститут тропічної медицини імені фон Гумбольдта при Перуанському університеті Каетано. Інститут був заснований в 1968 році з метою сприяння освіті, а також дослідженням найбільш поширених тропічних захворювань в Перу. Тут були проведені високоякісні дослідження, які сприяли запобігання поширення таких захворювань як туберкульоз, малярія, лейшманіоз, лептоспіроз, ВІЛ/СНІД тощо.

Кожен з трьох лауреатів отримає статуетку скульптора Леандро Мбома Нсує, диплом і чек на суму 100 000 доларів. Церемонія нагородження відбудеться 15 вересня в Міжнародному конференц-центрі Сіпопо, Малабо (Екваторіальна Гвінея).

Освіта.ua
01.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!