Price.ua презентував нові електронні книги
PR

Уваги заслуговують деякі новинки від відомих виробників пристроїв для читання

Price.ua презентував нові електронні книги

Портал Price.ua, що надає інформацію про ціни на різні товари в українських інтернет- магазинах, оновив розділ, що присвячений електронним книгам. Докладніше варто розглянути новинки від Amazon Kindle, PocketBook і Barnes&Noble.

Основною відмінністю електронних книг від інших пристроїв є час автономної роботи (близько одного місяця), що робить їх незамінними помічниками у тривалих відрядженнях і подорожах.

Електронні книги можна вибрати на сторінці http://price.ua/catalog232.html. Уваги заслуговують новинки від таких відомих виробників пристроїв для читання, як Amazon Kindle, PocketBook і Barnes&Noble.

Головною зовнішньою відмінністю «Amazon Kindle 5» від попередньої версії є чорний колір корпусу, що позитивно впливає на зручність читання з пристрою. Завдяки модернізації «заліза» швидкість перегортання сторінок збільшилася на 15%, а це дуже відчутно. Виробник встановив новий Wi-Fi модуль. Тепер процес скачування триває значно менше часу. Зручності при читанні додає також нове покриття антиблискового екрану.

Невеликі маса (131 грам) і товщина (7,2 мм) роблять «PocketBook Mini (515) Green» практично непомітним в кишені або невеликий сумочці, а 4 Гб вбудованої пам'яті дозволяють зберігати в цьому мініатюрному пристрої чималу бібліотеку.

Розширювана за рахунок роз'єму для карт формату MicroSD пам'ять перетворює «Barnes & Noble Nook The Simple Touch Reader» в практично безрозмірне сховище книг і зображень, а наявність сенсорного дисплея і Wi-Fi модуля значно спрощує пошук інформації в інтернеті.

Price.ua на цей час є найбільш інформативним українським порталом, що надає інформацію про товари, ціни і характеристики в більшості інтернет-магазинів.

За матеріалами Price.ua.

Освіта.ua
12.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів