МОН заявляє про провокації антидержавних сил

Освітнє відомство повідомляє про спроби дестабілізації ситуації та збурення педагогічних колективів

МОН заявляє про провокації антидержавних сил

Дезінформація на кшталт "перерахування 10% заробітної плати на відбудову Майдану" або скасування надбавок за вислугу років, що поширюється серед освітян, має на меті дестабілізувати ситуацію в країні та порушити стабільну діяльність навчальних закладів. Про це йдеться у заяві Міністерства освіти науки України з приводу поширюваної неправдивої інформації щодо соціальних прав працівників освіти.

"З метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в країні, порушення стабільної діяльності навчальних закладів, збурення педагогічних колективів політичними силами антидержавного спрямування цілеспрямовано поширюється дезінформація на кшталт "перерахування 10% заробітної плати на відбудову Майдану", "скасування надбавок" за вислугу років, за класне керівництво, за завідування навчальними кабінетами та майстернями, за перевірку зошитів, "підвищення педагогічного навантаження" тощо", - наголошують у Міністерстві освіти.

У відомстві наголошують, що ці дії сприяють зовнішньому агресору й завдають шкоди як освітянам, так і всьому суспільству.

"Міністерство освіти і науки офіційно спростовує ці інсинуації, що у складний для народу і держави період сприяють зовнішньому агресору й завдають шкоди як освітянам, так і всьому суспільству", - йдеться у заяві відомства.

У Міністерстві освіти і науки також зауважили, що до кінця 2014 року 20-відсоткова надбавка для вчителів не скасовується, а буде виплачуватися в розмірі до 20% в межах фонду заробітної плати.

Освіта.ua
06.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Kate Online
І ому році працювала в Дніпропетровській області - за заміну платили без проблем. Я ще мала мало годин і адміністрація підкдала мені !заробіток" додатковий - заміна уроків, поки вчитель на сесії.
Вчитель
У Верхньому Рогачику Херсонської області заміни не оплачують 4 роки. Курсова перепідготовка, семінари - все за власний рахунок. А нині скасували і 20% надбавки. Це при тому, що у минулих роках писали декілька днів за власний рахунок. Навіть грамоти учням за перемогу в районних олімпіадах учитель повинен купити за власні кошти.
Та отож
Для Вчитель: не пробували до суду податися?
Олекса
Чоловіче, а ти давно у школі працював? День подачі до суду буде днем звільнення тебе зі школи. учитель україни -раб 21 століття, навіть за радянської влади він міг написати в райком і добитись чогось. Я знаю, мене недавно звільнили, тому що з фактами довів крадійство дирекції приблизно 1000 долл/місяць (мертві душі). А у кру мені сказали що це дрібнички, у нас мільйонами крадуть...
Та отож
Для Олекса: Наскільки Ви правий, Ви навіть не уявляєте. Та от якщо ВСІ вчителі школи подадуть заяву до суду - у них є шанс ПОКАЗАТИ іншім, що перемога можлива. Ви скажете, що їх накажуть. Так, накажуть. А може ні? Якщо люди міняються. От питання - чи міняються люди? А чи може міняються ситуації?
Коментувати
Просто вчитель
"...20-відсоткова надбавка для вчителів не скасовується, а буде виплачуватися в розмірі до 20% в межах фонду заробітної плати..." Чернівгівська область надбавку не скасували, її просто відмінили. За квітень так і не отримали. Хоча всім затикають рота і кажуть що виплатять. Не віриться.
vchitel
Для Просто вчитель: до 20% це і 1% , як і премія (30 грн.) аби не гавкали...
Коментувати
Елена
А у нас лет 5 НИКАКИЕ командировки не оплачиваются! а ВСЕ замены - без оплаты.. Профсоюз в принципе не молчит, пишет и требует, но, очевидно, наше руководство понимает, только если принимать экстракардинальные меры, типа майданов.. (((
Люда
Я у березні 2013 була на курсах підвищення кваліфікації. За відрядження гроші до сього часу не отримала. А зарплату поки що платять вчасно, а заміна не оплачується вже давно - економія
Учитель
Для Люда: Мы уже 5 лет ездим на курсы, семинары за свой счет. Зато гороно - за деньги. Карманный профсоюз рот не открывает.
Коментувати
Алла
А як же з платою за заміни уроків? Мовчать. Особисто для мене при зарплатні 1670 оплата замін (500-800 грн) є ДУЖЕ важливою...
Вчитель
Для Алла: А у нас ще заміну заплатили ...
Алла
За березень? (У нас у квітні за березень уже не заплатили, до того теж платили). А Ви з якого міста?
Вчитель
За квітень ...Волинь
Коментувати
Вчитель
То 20% чи до 20% --- то є різниця? На зменшення є відповідні документи, а це просто заява..... чия? Виходить , що Постанова КМ (здається від 1 .03) -- це провокація.....(далі - по тексту)...
Алла
Для Вчитель: Це мене теж цікавить
Учитель
Нам четко сказали: будем выплачивать % в зависимости от вклада учителя (участие в конкурсах, олимпиадах, и тд), от 5% до 20%. Решать будет администрация и профсоюз, кого поощрять, кого наказывать.
Геннадий
профсоюз еще что-то решает?
Коментувати