Російським школярам «роз'яснюватимуть» про Крим

Міністерство освіти і науки РФ підготує рекомендації з проведення політінформації

Російським школярам «роз'яснюватимуть» про Крим

Міністерство освіти і науки РФ підготує рекомендації з проведення роз'яснювальних уроків для школярів і студентів щодо ситуації в Криму, заявив заступник міністра освіти і науки РФ Веніамін Каганов.

«Дуже важливо, щоб і педагоги, і учні розуміли зміст всіх подій, які відбуваються в Криму та в Україні, а також сенс прийнятих рішень з боку Росії», - сказав він у вівторок «Інтерфаксу».

На думку Каганова, керівники шкіл і вузів повинні будуть самостійно визначити формат проведення уроку. «Можливо, десь це буде в рамках уроку історії, десь бесіда в позаурочний час», - зазначив заступник міністра.

Роз'яснювальні уроки, за словами Каганова, може провести і педагог, і професор, і хтось з батьків. «Бесіда на цю тему - ще один крок до громадянського самоусвідомлення дитини», - підкреслив заступник глави Міністерства освіти та науки.

У відомстві пропонують почати проводити роз'яснювальні уроки вже зараз. Раніше ідею проведення таких уроків зі школярами та студентами висловив заступник керівника фракції «Єдина Росія» Микола Булаєв.

«Я, як колишній вчитель, розумію, що школярі та студенти потребують роз'яснення подій, які відбуваються сьогодні в Україні, в Криму і в Росії. Їм треба роз'яснити ту позицію, яку сьогодні зайняв наш президент», - цитувала його в понеділок прес-служба партії.

У зв'язку з цим проведення в російських школах і вузах уроків «Ми разом», присвячених возз'єднанню Криму з Росією, має велике значення, вважає Булаєв.

Він підкреслив, що після закінчення канікул уроки будуть проводитися не тільки у вузах, а й у школах. «Ми зустрінемося з директорами, педагогами і обов'язково поспілкуємося зі школярами», - підкреслив Булаєв.

Освіта.ua
25.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
І не обов’язково брати у лапки. У нас так само будуть намагатися роз’яснити дітям, як купка змовників захопила владу у країні і поспішає розтринькати народні землі, волю, гроші. А ще називає це черговою "революцією". ЯК ви дістали мене своїми революціями! Ніяк не наїстеся - та подавіться вже!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!