Пріоритети перших ста днів роботи МОН (відео)

Брифінг міністра освіти і науки Сергія Квіта 13 березня 2014 року

Пріоритети перших ста днів роботи МОН (відео)

13 березня 2014 року відбувся брифінг міністра освіти і науки України Сергія Квіта на тему «Пріоритети перших ста днів роботи МОН». У брифінгу також взяла участь перший заступник міністра освіти Інна Совсун. Відео Перший Національний.

)

Освіта.ua
13.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Все гарно сказано про плани у ВНЗ, але яка буде їхня робота без школи? І навіть не середня, а початкова та дошкільна. Треба продумати і обговорити проблеми цього рівня. Вони також не менше важливі, ніж проблеми ВНЗ.
Школьник
Почему опять все разговоры только о политике, запугивание жителей Крыма, общие слова, путаница в понятиях, повальное обвинение предшественников и ничего конкретного? В общем, добились главного: работать в системе образования хочется все меньше. Высшее образование, конечно, замечательно, а как же быть со средним и дошкольным, вы хоть представляете, как оно выглядит? Не пора ли подумать о выпускниках школ, о простых учителях, воспитателях, преподавателях, а то как-то брифинг свелся к лозунгу"пожалейте нас бедных несчастных, нам так трудно живется"...
Елена
Понятно внимание к высшему образованию, но слишком мало сказано о среднем образовании, ничего о дошкольном и внешкольном образовании. Впереди организация летнего отдыха и оздоровления школьников. Опять будем "оздоравливать" детей в учебных кабинетах и на "асфальте"? И каким образом достигать поставленной высокой задачи "добиться 70% охвата школьников внешкольным образованием"? Садики, школы, внешкольные учреждения образования должны быть тоже в приоритетных направлениях.
Учитель
Для Елена: Може для вишів він і компетентна людина, але в середній освіті він - повний "0". Все свідчить про те, що в цій ланці розумних рішень не буде. Про що свідчить намагання ставку учителя зробити 24 год. Скільки було розмов про жебрацьке існування учителя.... От і розуміння нової влади.
Коментувати
Олекса Позняк
Навіщо тобі запитання? Він і сам ще нічого не розуміє.Надзвичайно задоволений брифінгом. Міністр так собі... А от двоє дівчат поруч..... Оце так!!! Чекаю наступний брифінг. Дівчата, міністра можете не брать.
DOCENT
Що ж не дали запитань в ефір?
MySchool
Для DOCENT: Брифінг не передбачає. Була б прес-конференція...
DOCENT
Останні слова в ефірі "переходимо до запитань"
Коментувати