Янукович схвалив Національну стратегію розвитку освіти

Президент України підписав указ про Національну стратегію розвитку освіти в Україні, яка визначає мету, стратегічні напрями та основні завдання української освіти до 2021 року

Янукович схвалив Національну стратегію розвитку освіти

Відповідний указ, що має на меті вдосконалення правових та організаційних засад розвитку освіти в Україні, опублікований на сайті глави держави.

У документі зазначається, що розроблення Національної стратегії розвитку освіти зумовлено необхідністю кардинальних змін, спрямованих на підвищення якості і конкурентоспроможності освіти в нових економічних і соціокультурних умовах, прискорення інтеграції України у міжнародний освітній простір.

Метою Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року є підвищення доступності якісної, конкурентоспроможної освіти відповідно до вимог інноваційного сталого розвитку суспільства, економіки, а також забезпечення особистісного розвитку людини згідно з її індивідуальними здібностями, потребами на основі навчання протягом життя.

Документом визначено, що стратегія розвитку національної системи освіти має формуватися адекватно сучасним інтеграційним і глобалізаційним процесам, вимогам переходу до постіндустріальної цивілізації, що забезпечить стійкий рух та розвиток України в першій чверті XXI століття, інтегрування національної системи освіти в європейський і світовий освітній простір.

Передбачається, що основними напрями реалізації Національної стратегії мають стати оновлення освітнього законодавства, удосконалення структури системи освіти, модернізація змісту освіти, інформатизація та посилення кадрового потенціалу системи освіти, підтримка наукової та інноваційної діяльності, модернізація системи управління освітою тощо.

Освіта.ua
26.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
yer1709
Уряд хоче інновацій в освіті і не враховує пропозицій освітян щодо оплати їх праці? де глузд? Скасовують оплату педпгогічних звань, гуртків, факультативів!!! Це - оптимізація???? Жах в освіті! А чого коштують відпустки без збереження зарплатні учителів? Це теж необхідна оптимізація - 15 днів без збереження зарплатні врятують освіту України- як тільки не соромно парламентарям?
ua-2013
Смішно читати на фоні тих ганебних явищ, що поширились останнім часом в освіті і науці. Хто буде забезпечувати цей розвиток?
Полина Осипенко
"стратегія розвитку національної системи освіти має формуватися адекватно сучасним інтеграційним і глобалізаційним процесам, вимогам переходу до постіндустріальної цивілізації" - багато слів ні про що. От комуністи в Антикризовій програмі зазначили: зміна в структурі держзамовлення на спеціалістів високотехнологічних галузей, відновлення середньої спеціальної освіти, робітничих професій. Все те, про що говорять, але не реалізують.
Світлана Корженівська
Знову самі декларації, бла-бла... Готуймося відписуватися "про виконання заходів Національної стратегії..."?
ФДУЧ
ПЕТРО 100% правий... ДОПОКИ в мозгах та серці керівників не буде ладу ніяка стратегія не допоможе! Треба зпочатку ПИКОЮ повернутись до ОСВІТИ, НАУКИ, МЕДИЦИНИ, ПРОМИСЛОВОСТІ .... А протилежним місцем до особистого ненажерства!!!
Петро
Ви спочатку виженіть всіх хабарників, а потім робіть якісну освіту !!!