Табачник розвиватиме українське книговидання

Уряд затвердив новий склад Міжвідомчої комісії з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання і книгорозповсюдження

Табачник розвиватиме українське книговидання

Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 20 травня 2013 року. Про це повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

В уряді зазначають, що прийняття постанови сприятиме забезпеченню реалізації конституційного права громадян на інформацію, задоволенню їх освітніх, духовних, соціальних потреб, примноженню інтелектуального потенціалу українського народу, а також посиленню державної підтримки видавничої справи і вдосконаленню системи книго розповсюдження в Україні.

Комісію з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання і книгорозповсюдження очолив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

Освіта.ua
21.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учительwww
Створивши власне видавництво ВД "Освіта" пан Т... не тільки держзамовлення, а й весь книжковий ринок збирається підімяти... Ось така "підтримка"
Ольга Ильницкая
А він вже його розвиває. Підручники за держзамовленням коштуватимуть по 60-800 грн. Друкарні візьмуть за собівартість гривень по 20 за кожну, а решта - в кишеньку. СПРАВЖНІЙ ЄВРЕЙ! Так, звичайно, можна вільно признаватися. що мільйонні статки на книжках заробив. Лиш на яких...