Грищенко боротиметься за повагу до авторського права

Віце-прем’єр Костянтин Грищенко вважає, що посилення захисту прав інтелектуальної власності необхідне, передусім, самим українцям

Грищенко боротиметься за повагу до авторського права

Про це Грищенко сказав під час відкриття урочистого заходу з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що пріоритетом є підвищення правової культури українського суспільства у цих питаннях.

"Головною проблемою у сфері захисту прав інтелектуальної власності в Україні є низький рівень правової свідомості українців у цій царині. Рішуча боротьба із Інтернет-піратством, роздрібною торгівлею неліцензійним програмним забезпеченням, відео- та аудіоматеріалами – всі ці необхідні заходи не користуються підтримкою, а часто наражаються і на опір суспільства. Змінити ситуацію може лише комплексна інформаційно-роз’яснювальна кампанія, яка покаже необхідність та вигоди поваги до авторського права", - зазначив Грищенко.

Водночас він підкреслив, що подібна робота "потрібна понад усе не нашим американським партнерам, не корпораціям з Силіконової долини чи Голівуду, а власне українській IT-індустрії, вітчизняним музикантам та акторам, винахідникам та вченим".

Освіта.ua
23.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дорра
Вот козёл!!! Пуская платит украинцам столько, чтобы они могли позволить себе покупать музыку, книги, фильмы и т.д., а потом уже разглагольствует! Он небось не живёт от стипендии до стипендии, когда единственная возможность смотреть фильмы, читать книги, слушать музыку и т.д. - качать бесплатное в интернете!!!