Табачник бере участь у East Forum Berlin 2013

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник у четвер бере участь у міжнародній економічній конференції East Forum Berlin 2013 у столиці Німеччини

Табачник бере участь у East Forum Berlin 2013

Про це повідомили у Східному комітеті німецької економіки, який разом з банком UniCredit та мерією Берліна виступає співорганізатором заходу, повідомляє Тиждень.ua.

"Український міністр візьме участь у панельній дискусій на тему "Європейський Союз, Східне партнерство, Євразійський союз - виклики та можливості угод про вільну торгівлю та економічна гармонізація", - повідомив представник комітету.

Берлінський "Східний форум" проходить вперше і, за задумом організаторів, має стати щорічним дискусійним майданчиком для політиків і підприємців із Заходу та Сходу Європи про перспективи поглиблення взаємовигідного економічного співробітництва, у тому числі створення єдиного економічного простору від Лісабона до Владивостока.

Форум розпочав роботу 17 квітня. В його роботі беруть участь близько 200 політиків та фахівців з економіки з понад 20 країн.

На форумі обговорюватимуть перспективи створення зон вільної торгівлі між ЄС та його східними країнами-сусідами, а також вплив боргової кризи в єврозоні на інвестиції в країнах Східної Європи.

Дискусіями керуватимуть колишній єврокомісар Гюнтер Ферхойген та екс-міністр фінансів ФРН Тео Вайгель. Конференція проходитиме у закритому для преси режимі.

Освіта.ua
18.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів