WISE шукає новаторів у сфері освіти

World Innovation Summit for Education (WISE) пропонує вже третю премію в розмірі 500 тисяч доларів за новаторство в освіті

WISE шукає новаторів у сфері освіти

WISE є унікальною платформою для експертного обміну досвідом у сфері освіти. Його метою є сприяння співробітництву між різними організаціями, виявлення прогресивних освітніх проектів та сприяння їх розповсюдженню світом.

WISE Prize - це найбільш значуща премія в сфері освіти, яка за престижністю не поступається найбільш відомим міжнародним нагородам в галузі літератури, економіки, збереження миру та ін.

WISE Prize присуджується людині чи групі людей до 6 учасників за видатний внесок у галузі освіти. Цього року церемонія нагородження відбудеться вже втретє.

Брати участь у конкурсі можуть кандидати з усього світу з різних організацій - приватних, державних і некомерційних. Номінантами стануть учасники, які продемонстрували надихаючий і новаторський підхід до освіти, а також зробили видатний внесок у її розвиток.

Заявки приймаються на офіційному сайті World Innovation Summit for Education: www.wise-qatar.org/nominate-wise-prize-2013 до 30 квітня 2013 року.

Заявки, що відповідатимуть вимогам будуть розглянуті міжнародним комітетом експертів у сфері освіти. Фіналістів визначить журі, до складу якого увійдуть відомі діячі освітньої сфери під керівництвом голови WISE Абдулли бін Алі Аль-Тані.

Переможець конкурсу буде оголошений на П'ятому Всесвітньому Саміті з інновацій в сфері освіти WISE 2013, що відбудеться 29-31 жовтня 2013 року в Катарі. Лауреат отримає грошовий приз у розмірі 500 тисяч доларів і золоту медаль.

Коментуючи початок прийому заявок від кандидатів, голова WISE та голова журі доктор Абдулла бін Алі Аль-Тані зазначив, що WISE був заснований з метою підвищення рівня життя за допомогою освіти.

«Визнаючи видатний внесок в освіту, що роблять претенденти на отримання премії, ми знаходимо гідні приклади для наслідування, які надихають нас на подальші досягнення. Ми запрошуємо всіх висувати кандидатури учасників - одну людину або групу, які внесли вклад в освіту та можуть стати переможцями премії WISE Prize 2013», - зазначив голова WISE.

У 2012 році найбільшу в світі премію в сфері освіти WISE Prize 2012 отримав Мадхав Чаван, колишній викладач хімії. Мадхав Чаван розробив просту, але інноваційну схему, засновану на партнерстві, що дозволяє навчати людей основам грамотності та рахування при мінімальних витратах.

Подати заявку на премію WISE Prize 2013 та отримати додаткову інформацію ви можете відвідавши сайти: http://www.wise-qatar.org/nominate-wise-prize-2013 і http://www.wise-qatar.org/wise-prize-education

Освіта.ua
13.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів