Гриневич очолить парламентський освітній комітет

У профільному парламентському комітеті з питань науки і освіти працюватимуть 10 народних депутатів

Гриневич очолить парламентський освітній комітет

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання", відповідно до якої також утворено Комітет з питань науки і освіти.

До складу комітету увійшли 10 народних депутатів з п’яти парламентських фракцій. Головою комітету призначено народного депутата від фракції "Батьківщина" Лілію Гриневич.

Посаду її першого заступника обійняв представник ВО "Свобода" Олександр Сич, а посаду заступника отримав депутат-регіонал Микола Сорока. Секретарем комітету став комуніст Олександр Зубчевський.

Також у освітньому комітеті працюватимуть Віталіна Дзоз (ПР), Антон Дорохов (КПУ), Леонід Ємець (Батьківщина), Ростислав Павленко (Удар), Андрій Парубій (Батьківщина) та Ірина Фаріон (Свобода).

Отже, до складу Комітету з питань науки і освіти увійшли 3 представника фракції "Батьківщина", по 2 представника ВО "Свобода", ПР та КПУ, а також 1 депутат від фракції Політичної партії "УДАР".

Зазначимо, Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти здійснює законотворчу роботу, готує, попередньо розглядає питання, віднесені до повноважень парламенту, а також виконує контрольні функції у сфері освіти, науки, науково-технічної діяльності, правового статусу та соціального захисту наукових і науково-педагогічних працівників тощо.

Освіта.ua
25.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів