Приєднуйтесь до благодійної акції київських студентів "Подаруй дитині диво"

Всі ми родом із дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, бабусині казки на ніч, татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і пробуджують у нас найкращі почуття

Приєднуйтесь до благодійної акції київських студентів "Подаруй дитині диво"

Тому нам важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або їх позбавляють батьківських прав. Майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки немає…

Дитина, яка завжди прагне батьківського тепла, не відчуваючи, що потрібна комусь, хто хоче бачити її щасливі очі, її успіхи та досягнення, автоматично стає для суспільства зайвою, непотрібною, дратуючи всіх навколо. Вона замикається в собі, стає асоціальною, цурається людей. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші 5-7 років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.

Втім, кожен із нас може подарувати таким дітям промінчик щастя. Це знову доводять київські студенти. В жовтні минулого року Радою студентського самоврядування факультету менеджменту і права Київського національного торговельно-економічного університету було проведено масштабну акцію "Подаруй дитині диво". Тоді вдалося зібрати речі та необхідні кошти для дітей-сиріт, на які було придбано теплий одяг і взуття, книги, іграшки та солодощі.

Надихнувшись минулорічним успіхом, Рада студентського самоврядування знову взяла на себе відповідальність за проведення нової акції допомоги дітям-сиротам. 15 листопада розпочався збір коштів і речей для вихованців дитбудинку "Волошка".

До участі у акції запрошуються всі охочі. Акція триватиме до 15 грудня. Якщо ви бажаєте приєднатися до акції та допомогти дітям звертайтеся за тел.: (063) 054-1670.

Освіта.ua
21.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів