Запитуйте та відповідайте на Освіта.ua

На сайті Освіта.ua відкрито новий розділ «Ваші запитання», в якому кожен відвідувач може поставити запитання, що його цікавить, або надати відповідь на запитання інших користувачів

Запитуйте та відповідайте на Освіта.ua

Розділ «Ваші запитання» має сприяти обміну освітньої інформації між користувачами сайту.

У створеному розділі кожен зареєстрований відвідувач може поставити своє запитання та отримати відповідь від інших відвідувачів сайту або експертів Освіта.ua.

Також, кожен зареєстрований відвідувач сайту може відповідати на запитання інших користувачів.

На сьогодні в розділі введено загальні теми, що стосуються середньої та вищої освіти, а також питань освіти за кордоном. Надалі коло обговорюваних тем буде збільшуватися залежно від тематики нових запитань.

Якщо ви вирішили опублікувати власне запитання, вам буде запропоновано заповнити заголовок, що відображатиме суть запитання (5-10 слів) та детальний опис запитання (до 200 слів). При публікації запитання, намагайтесь надати якомога більше інформації про конкретну ситуацію та докладно описати суть запитання.

Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. Відповідайте тільки тоді, якщо ви впевнені у правильній відповіді. Також, до кожної відповіді можна додати посилання на першоджерело інформації.

За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що змінює рейтинг конкретного користувача та збільшує довіру до його відповідей.

Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів. Щоби зробити це, необхідно натиснути «X» у правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді.

Для того щоби ставити запитання або відповідати на запитання інших користувачів, необхідно зареєструватися.

Посилання на розділ «Ваші запитання»: http://osvita.ua/questions/.

Розділ працює в тестовому режимі, якщо ви виявили помилку, будь ласка, повідомте на адресу office@osvita.ua.

Освіта.ua
02.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олічка Боярська
Боярська Ольга Ярославіва хочу дізнатись результати ЗНО за 2018 рік з української мови та літератури
I think so...
Не регистрируйтесь на сайте zno.osvita.ua, просто потеряете время, регестрация только через почту + лист на почту с активацией не присылают. Исправте сайт, или как миниму добавте регестрацию по номеру телефона и ПРИСЫЛАЙТЕ КОД АКТИВАЦИИ!!! у людей нет столько времени ждать. P.S в спаме я уже проверяла и уже минут 20 обновляю почту, где письмо?
ADMIN
Для I think so...: Ну для начала @ukr.com — не существует. А повторно можно выслать код со страницы https://zno.osvita.ua/users/?do=reactivate
Микола
Я вже 40 хвилин чекаю на сайті, але код активації не приходить, що робити ?( декілька разів повторно натискав на Отримайте ще раз лист для активації.
Коментувати
йуйцккй
Укажіть умови Варшавської угоди (1920 р.) між представниками Директорії УНР і уряду Польщі. ? 1передання Польщі Східної Галичини та Західної Волині 2об’єднання армії УНР та Української Галицької армії (УГА) 3визнання Польщею ЗУНР та відмова від втручання в її внутрішні справи 4ведення спільних воєнних дій проти радянських військ на території УНР 5надання військово-політичної допомоги в боротьбі проти гетьмана П. Скоропадського 6визнання Директорією кордону між Польщею та УНР по «лінії Керзона» 7визнання Польщею Директорії УНР на чолі з С. Петлюрою верховною владою УНР Немає правильної ви ідіоти
Анастасия
ЗНО з Права 2017 Ошибка в тесте №67 Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 186. Строки розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу 1. Клопотання про застосування або зміну запобіжного заходу розглядається слідчим суддею, судом невідкладно, але не пізніше сімдесяти двох годин з моменту фактичного затримання підозрюваного, обвинуваченого або з моменту надходження до суду клопотання, якщо підозрюваний, обвинувачений перебуває на свободі, чи з моменту подання підозрюваним, обвинуваченим, його захисником до суду відповідного клопотання. В то время как программа указывает "Не пізніше 60 годин з моменту затримання."
Lina
Демонстраційне зно з англійської мови, перше завдання.Чітко чути tulip plant , а на малюнку вазон з трояндами.
Рита
Доброго вечора! На мою думку, не коректним є завдання №9. Всі варіанти передбачають можливість дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради. Чекаю вашої відповіді , учениця 8 класу.
Анастасія
На мою думку відповідь на тест №32(офіційне зно-2017) не є коректною, так як там запропонована дві правильні відповіді("3 українським буккросингом співпрацює багато магазинів, кафе, клубів, бібліотек. Вони відкривають «безпечні полиці», або «зони буккросингу», тобто місця, де книги перебувають у відносній безпеці й не потраплять до рук двірника, поліції чи недобросовісних «любителів»." ТА "Просто обмін книгами з рук у руки або в якихось місцях без реєстрації на спеціальному сайті не вважають буккросингом, оскільки втрачається ланка зв’язку, через що відпущена книга вирушає у свою першу й останню подорож.")
Николай
№22 помилка. Спочатку кома, а потім починаеться з великої літери інше предложение
Едуард
Забув сказати що це ЗНО 2015 року. Це збиває з пантелику адже за правильну відповідь ті не отрумуєш балу.
Едуард
тест №5 .Відповідь В правильна і пояснюється також В, але в відповіді пише Г, тому видає помилку.Виправьте будь ласка.
Наталия Кириченко
тест №1165 з укр. мови, відповідь Д правильна також