Нам не можна ідеологію віддавати помаранчевим, - Азаров

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає за необхідне посилити проведення ідеологічної роботи

Нам не можна ідеологію віддавати помаранчевим, - Азаров

Азаров вважає за необхідне для своєї партії посилити проведення ідеологічної роботи. Про це він сказав, виступаючи на зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни та Збройних сил України у Севастополі.

"Наша політична сила, в основному займаючись економічними проблемами, на другий план відсунула ідеологічні питання. І ми відчуваємо, що зараз ми повинні зробити дуже серйозний рух вперед. Нам не можна ідеологію віддавати помаранчевим", – цитує Азарова прес-служба Партії регіонів.

Зокрема, Азарова дуже турбує те, що в країні йде дегероїзація героїв ВВВ, йдеться у повідомленні.

Освіта.ua
18.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Феофан
Що за лайно? Треба просувати до влади національно-соціалістичну організацію, а не всіляких лібералів і комуністів. Тільки НСО зробить Україну посправжньому вільною. А "сині" і "помаранчеві" - одне і те саме лайно, але у різних обгортках. Про навод воні думають))))) БРЕХУНИ! Поки ви кишені набиваєте грошима нація занепадає.
виталий
в 21 веке живем. какая к черту идеология? к тому же оранжевые сейчас на дне. а "дегероизация" идет потому что не все герои ВОВ были таковыми (смотря с какой стороны смотреть). мы живем в то время когда каждый выбирает во что ему верить и я считаю что никто не имеет права "проводить идеологическую работу" над людьми. хватит и стариков с их совковыми промытыми мозгами
qwer
Шо ти несеш му..к