У школярів виявлятимуть фактори ризику з алкогольних та наркотичних проблем

Міністерством охорони здоров'я запроваджено додатковий компонент до профоглядів учнів шкіл, що має на меті запобігання вживання спиртних напоїв та наркотичних засобів підлітками

У школярів виявлятимуть фактори ризику з алкогольних та наркотичних проблем

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що другий рік поспіль профогляди школярів проводяться за новим порядком, відповідно до якого батьки раз на рік у зручний для них час протягом року проходять з дитиною медичний огляд та надають довідку до навчального закладу.

Ключовим фахівцем у проведенні профогляду є дільничний педіатр або лікар загальної практики - сімейної медицини, за затвердженою схемою розширений огляд у суміжних фахівців здійснюють для дітей 6, 10-11, 15-17 років.

Довідка про проведений профілактичний огляд дійсна протягом календарного року до дати проведення наступного профілактичного огляду.

З цього року запроваджується додатковий компонент до профілактичного огляду. З метою раннього виявлення факторів ризику з алкогольних та наркотичних проблем у дітей, затверджено форму первинної облікової документації № 086-2/о «Карта профілактичної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, їхніми батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем» та Інструкцію щодо її заповнення.

Наказом передбачено під час обов'язкових профілактичних медичних оглядів проводити щорічне опитування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, їхніх батьків щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем та щорічне інформування батьків з питань запобігання вживання спиртних напоїв та наркотичних засобі дітьми та підлітками. Також затверджено примірні переліки питань під час проведення вказаного опитування.

Освіта.ua
31.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів