Студенти УжНУ просять міліцію заборонити куріння в коридорах навчального закладу

13 лютого студентський комітет Ужгородського національного університету поширив звернення до компетентних служб з проханням посприяти забороні куріння у коридорах ВИШу

Студенти УжНУ просять міліцію заборонити куріння в коридорах навчального закладу

У зверненні, зокрема, йдеться, що коридорами УжНУ у старому корпусі "небезпечно ходити через тютюновий дим". Студенти звертаються по допомогу до правоохоронних органів, працівників санітарно-епідеміологічних служб, управління захисту прав споживачів з проханням забезпечити їх права на вільне від тютюнового диму приміщення.

"Адже викладачі університету, господарська служба не можуть забезпечити виконання санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях", - сказано в зверненні.

Студком також запропонував тим, хто бажає переконатись у серйозності ситуації, пройтись корпусами університету.

КОМЕНТАРІ
Багато символів. Скоротіть на
Залишилось символів 1000
Заповніть форму, або
Заповніть форму або