Дмитро Медведєв пожартував над міністром освіти України

Російський президент Дмитро Медведєв побажав міністру освіти Російської Федерації Андрію Фурсенку доброго ставлення до себе з боку російських студентів та уникнення долі Дмитра Табачника

Дмитро Медведєв пожартував над міністром освіти України

Так Медведєв пожартував у четвер на нараді, присвяченій проблемам студентства, повідомляє Українська правда.

"І бажаю вам, щоб студенти до вас ставилися добріше, не як до міністра освіти України, який отримав по фізіономії від дівчини букетом", - з посмішкою сказав президент РФ, звертаючись до Фурсенка.

"Можливо, він викликав особливо добрі почуття в неї, і вона не змогла нічого із собою зробити?" - припустив російський президент.

Нагадаємо, у четвер 22 вересня під час зустрічі міністрів освіти країн – членів Ради Європи, що відбувається в столиці України, до Дмитра Табачника підійшла 17-річна студентка й дала йому ляпаса букетом квітів.

Свої дії вона пояснила незгодою з діяльністю Табачника на посаді міністра освіти України.

Слід зазначити, 16 вересня 2011 року українська делегація освітян, на чолі з міністром освіти, перебувала з дружнім візітом у Москві, в рамках проведення Днів освіти і науки України в РФ. Після закінчення заходів, Дмитро Табачник подякував Андрію Фурсенку за підтримку у проведенні спільних освітніх заходів.

Освіта.ua
22.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Якщо в нашій країні можна таким способом принизити міністра освіти то що можна зробити з простим директором сільської школи, який змушений утримувати школу з майже нульовим фінансуванням на ремонти!!!
вчитель
Для Сергій: його принизили???? Зайди в звичайну загальноосвітню школу і подивись на те приниження по відношенню до вчителів, дітей, батьки , яких працюють не міністрами. Там державне приниження. А не торкання букетом "холёного" дядька, який любить тільки себе.
Коментувати
Rfnthbyf
Опозорилось общество, в котором мы живем. Непозволительно одному человеку унижать другого, кем бы они не были. Мне стыдно за подобный поступок.
Володимир
Для Rfnthbyf: Вы наверняка учитель уважаемый, а вас не заедает, что государство сознательно унижает вас нищенской зарплато?
Коментувати
Читатель
Опозорился министр Табачник (и не впервые), но он держится . как парадный жеребец украинского (или антиукраинского) образования
Мирослава
Комедія..........показала насмішку.Іще і опозорилися!!!