В столиці розпочав роботу Форум міністрів освіти країн – членів Ради Європи

Під час зустрічі міністри освіти мають обговорити питання створення єдиного освітнього простору, впровадження єдиних міжнародних стандартів та компетенції для життя у ХХІ столітті

В столиці розпочав роботу Форум міністрів освіти країн – членів Ради Європи

Відкриваючи Форум прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що інтеграція українських шкіл в європейський освітній простір – буде найважливішим, хоча і найскладнішим кроком на шляху приведення української освіти до європейських стандартів.

За його словами, процес інтеграції в європейську освіту розпочався з університетів, зараз набирає обертів процес інтеграції професійно-технічної освіти.

"Який наступний крок – це звісно школа. Це, безумовно, найважливіший і найскладніший крок. Національна системи загальноосвітньої школи має величезну відміну: навчальні програми, підручники, технології, підготовка вчителів. Ці системи створювалися століттями, і нехай розвиваються, але, напевне, розвиваються поєднуючи традиційні цінності і потреби постіндустріального суспільства", - наголосив Азаров.

Прем’єр також акцентував увагу на важливості забезпечення рівних можливостей у питаннях здобуття освіти, вивчення мов, використання інформаційно-комунікаційних технологій.

"І в жодному разі не можна втягувати молоде покоління в політичні чвари, націоналістичні розбирання, розпалювати затихаючі конфлікти. Ми в Україні все це дуже добре знаємо", - підкреслив Азаров.

Необхідно зазначити, що відкриття Форуму не обійшлося без інцидентів, після виступу міністра освіти Дмитра Табачника до нього підійшла студентка Києво-Могилянської академії і дала йому ляпаса букетом квітів. Після чого студентку було затримано правоохоронними органами, а згодом відпущено.

Студентка Дарина Степаненко, яка вдарила міністра освіти, пояснила свій вчинок бажанням продемонструвати світові ставлення українських студентів до очільника Міносвіти.

"Це моє особисте рішення, моя особиста позиція. Сьогодні весь світ побачив рівень неповаги до міністра освіти. Його зневажають всі, абсолютно всі студенти. Ми неодноразово вимагали відставки цього ката українського освіти. Тепер про це знає світ", - підкреслила вона.

Відео інциденту мали можливість спостерігати глядачі онлайн-трансляції Форуму міністрів освіти, що відбувалася на офіційному сайті Міносвіти.

Освіта.ua
22.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
irra
Вопрос, почему никакие другие студенты во вчерашней акции, кроме могилянцев, не участвовали? Почему могилянцы выступают от имени ВСЕХ студентов. хотя у многих есть свое мнение на этот счет,на месте ректора я бы ее отчислила, чтобы не разжигать и так неочень гладкие отношения выза и МОН. Настораживает, что учителя поддерживают, но сами ничего не делают, чтобы убрат неугодного министра, прятаться за спины малолетнич как-то не по-педогогически
Irin
Я учусь в могилянке и пока не заметила никакого намека на национализм,нету никакой пропаганды. Но своим поступком она не только унизилась сама, но и еще больше разгорячила конфликт между академией и табачником...
doctorilo
Это позор "интеллигентному" вузу. Могилянка обо****лась по полной. Еще больше убеждаюсь, что национализм там процветает.Она своим поступком унизила в глазах наших всю страну......
12
Для doctorilo: Это почему это позор? Что все должны ходить строем и дружно кивать головами и хлопать в ладоши. Скорее позор всем освитянам, что идут, как овцы на заклание; и каждый деньмолча выполняют кучу идиотских приказов.
doctorilo
Для 12: не выполнйте идиотских приказов, но подставлять несовершеннолетнюю.... девочка зарабатывает себе дешевый авторитет.иповторюсь, Могилянка скоро будет не только националистическим вузом, но, не дай Бог! рассадником нацизма, а се к тому и идет.
13
Она своим поступком показала всему миру, какие козлы в Украине при власти. Могилянка - це вуз, де вчать любити Україну! Слава Україні!
Коментувати