У Міністерстві освіти готуються до проведення Всеукраїнського з’їзду працівників освіти

Під головуванням міністра освіти Дмитра Табачника відбулося засідання робочої групи з підготовки ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, що відбудеться 28 жовтня

У Міністерстві освіти готуються до проведення Всеукраїнського з’їзду працівників освіти

Дмитро Табачник поінформував про проведення обласних виборчих конференцій та склад делегатів ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

"Виборчі конференції делегатів пройшли в усіх областях, містах Києві та Севастополі за участю представників органів управління освіти, широких кіл громадськості, обласних державних адміністрацій", - повідомив міністр.

Він зазначив, що серед делегатів обрано працівників дошкільних установ, середніх шкіл, професійно-технічних закладів освіти, вищих навчальних закладів, обласних управлінь освіти, представників громадських освітянських організацій та профспілок.

Учасники наради обговорили план проведення ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти та секційних засідань.

Також під час засідання робочої групи було обговорене питання проекту Національної стратегії розвитку освіти на 2012-2021 роки.

"У розробці Національної стратегії розвитку освіти беруть участь представники Національної академії педагогічних наук, Національного інституту стратегічних досліджень та Інституту інноваційних технологій та змісту освіти", - підкреслив Д.Табачник.

Він також повідомив, що 28-30 вересня проект Національної стратегії розвитку освіти планується розмістити на офіційних сайтах для його обговорення.

Освіта.ua
21.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Первую пощечину Министр получил уже букетом... Что будет дальше.....?