Звільнення міністра освіти з посади можливе лише під тиском громадськості, - Г. Герман

Радник Президента України з гуманітарних питань Ганна Герман висловила думку, що звільнення Дмитра Табачника з посади може відбутися лише під тиском громадської думки

Звільнення міністра освіти з посади можливе лише під тиском громадськості, - Г. Герман

Про це вона заявила під час проведення прес-конференції, повідомляє УНІАН.

"У системі української освіти за останній рік дуже багато змінилося під тиском громадської думки. Завершення всієї цієї історії (щодо звільнення міністра) теж буде залежати від громадської думки, від її потужності і сили, і від того, наскільки це струмінь буде наполегливий і послідовний у розчищенні "авгієвих стаєнь" усієї 20-річної української політики", - сказала Герман.

На її думку, за 20 років в українській політиці назбиралося "багато всього такого, на що потрібен богатир, який вимиє все це з "авгієвих стаєнь".

"Таким чистим струменем може бути лише розвинуте суспільство, яке змушує рахуватися з ним", - підкреслила радник Президента.

Як відомо, на початку вересня, міністр освіти і науки, Дмитро Табачник спростував чутки про свою можливу відставку з посади глави профільного відомства.

За його словами, кількість безглуздих новин про відставку його спочатку здивувала, потім - порадувала.

"Мені навіть цікаво було поспостерігати за безпідставним торжеством моїх опонентів. Не думав, що людям, які претендують на роль якоїсь інтелектуальної еліти, проста неточність у пресі доставить стільки дурної радості", - зазначив міністр.

Освіта.ua
13.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Цю громадську думку і свормують деякі начальники обласних управлінь освіти. Невже Табачник цього не помічає? Адже всі (майже всі) накази...розпорядження ігноруються саме на гілці облуправлінь
Володимир
Вечные конкуренты на пост вицепремьера. Гань спит и видет себя вице)) Лучше уж Табачник
ха-ха
ГІРШЕ табачника НЕ БУДЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Для Володимир:
Наталя
Для ха-ха: Недавно говорили, що гірше Тимошенко не буде :)))
Коментувати
читач
Раднику, без сумніву, видніше скільки і чого у їхніх стайнях налипло і у який спосіб їх чистити. Але ж якщо прорахуватися зі «струменем», то може змити усіх!
K-124
"Мені навіть цікаво було поспостерігати за безпідставним торжеством моїх опонентів. "__________Про таких як наш суперміністр народ каже, що йому хоч у вічі плюнь - усе божа роса...
олена
100%
ха-ха
Для K-124: ЦЕ ЩЕ ДУ-ДУЖЕ М'ЯГКО СКАЗАНО
Коментувати