Президент призначив керівника Державної інспекції навчальних закладів

Віктор Янукович призначив Михайла Гончаренка головою Державної інспекції навчальних закладів України

Президент призначив керівника Державної інспекції навчальних закладів

Відповідний указ оприлюднено на офіційному інтернет-представництві голови держави.

Як повідомляє прес-служба міністерства освіти Михайло Гончаренко працює в системі освіти і науки з 1998 року.

У період з 2002 до 2007 років Гончаренко працював директором департаменту інноваційного розвитку МОН. З липня 2010 до серпня 2011 обіймав посаду директора департаменту наукової діяльності та ліцензування МОНмолодьспорту.

Нагадаємо, Державна інспекція навчальних закладів була створена наприкінці квітня 2011 року. Метою діяльності інспекції є реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного нагляду за діяльністю навчальних закладів.

Створений орган має контролюватиме якість освіти в середніх, професійних і вищих навчальних закладах в сфері викладання, застосування матеріально-технічної бази, проведення навчально-виховної і науково-методичної роботи, проведення державних атестацій тощо.

Крім того, Державна інспекція аналізуватиме роботу навчальних закладів щодо дотримання ними нормативно-правових актів у галузі освіти та даватиме оцінку відповідності їх діяльності державним стандартам і вимогам.

ДІНЗ України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра освіти і науки, молоді та спорту та входить до системи органів виконавчої влади.

Освіта.ua
29.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Надо было еще одного чиновника пристроить на теплое местечко. Сами говорят, что в школе работают в большинстве пенсионеры, молодежь в школу не идет, и тут же придумывают очередного проверяющего, чтобы учителям жизнь медом не казалась
Роман
Черговий чинуша на нашу голову. Може краще ці кошти пустити на зміцнення матеріальної бази шкіл, а то щоб йому було що перевіряти, вчителя стоять з простягнутою рукою перед батьками. А як же боротьба з корупцією? І яка якість освіти, коли через натовп перевіряючих вчити вже ніколи: поки напишеш стоси паперів для чергової дуже важної уповноваженої особи, то вже не до уроків, діти вже не на жарт заважають обслуговувати чинуш. Може школа якось без дітей обійдеться, тоді б ми дорогим гостям приділяли би більше уваги та звіти строчили б з більшим завзяттям та натхненням.
Читач
Для Роман: Ви не зрозуміли! Це і є боротьба з корупцією! Нарешті знайшли місця де вона, клята, процвітає: дитячі садки і школи! Сам Азаров доручив Табачнику «звести до нуля корупцію у школах»!
Коментувати