КНУ ім. Шевченко – найпопулярніший вуз серед абітурієнтів-відмінників

Громадянська мережа "Опора" визначила п’ять найбільш популярних вузів серед абітурієнтів, які отримали найвищий бал на ЗНО

КНУ ім. Шевченко – найпопулярніший вуз серед абітурієнтів-відмінників

Про це розповіла голова правління Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська. За її словами, на першому місці за популярністю серед абітурієнтів, які отримали 200 балів з різних предметів по зовнішньому незалежному оцінюванню (ЗНО), посідає Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (КНУ), куди подано 644 заяви.

Ольга Айвазовська зазначила, що на другому місці в цьому рейтингу – Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА), до якого подали 512 заяв.

На третьому місці - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (КПІ) з 381 заявою.

Четверте місце посів Львівський національний університет ім. І. Франка (ЛНУ), куди талановиті абітурієнти подали 357 заяв, а п’яте - Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ) з 252 заявами.

УНІАН
11.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ХЛОПЕЦЬ ІЗ СЕЛА
Не головне який людина закінчила ВУЗ,головне які вона там отримала знання! Взагалі в Києві дуже "розпещені" учні. У них в голові : секс,табак,алкоголь.. .Не головне який людина закінчила ВУЗ,головне які вона там отримала знання! Взагалі в Києві дуже "розпещені" учні. У них в голові : секс,табак,алкоголь.. .
Остап
Для ХЛОПЕЦЬ ІЗ СЕЛА: Пора давно зрозуміти що головне не те, що ти знаєш, а те кого ти знаєш. От що "розпещені" учні з Києва добре знають тому й займають з часом відповідні посади. :)
Коментувати
nezrozumiliy
Бережіться! Ректор Каразіна хоче подати пропозицію міністерству освіті,щоб подавали не 15 заяв,а одну
EZzee
Для nezrozumiliy: І чим це погано?
nezrozumiliy
Для EZzee: А тим,що в абітурієнтів буде менше вибір куди вступити
EZzee
Для nezrozumiliy: Неочікувана відповідь) Так я і питав чим же погано, якщо людина буде подавати туди, куди реально оцінює поступити і куди, із цього вибору, хоче найбільше.
Коментувати
EZzee
Ніяк не можу зрозуміти, як абітурієнти вибирають ВУЗ, у який "вони хочуть поступити", спитай кого завгодно чому, і почуєш тишу або фрази "він найкращий" чи ще якусь загальну маячню. Провчився рік у Шевченка і так і не побачив чим же там краще, ніж в інших ВУЗах. Як повсюду всі пють, курять і нічого не вчать, а їдуть на халяві - так і тут.
Светла
Для EZzee: Для того, щоб побачити, чим там краще, треба порівняти. У скількох ВНЗ Ви провчилися до КНУ?
zoooom.ua@bigmir.net
Для EZzee: Або ж після закінчення зрозумієш...Після Шевченка швидше візьмуть на роботу ,аніж після якогось музично-тракторного з футбольним уклоном
Тина
Для zoooom.ua@bigmir.net: Да, после Шевченка может, но это при условии если ТЫ можешь что-то предложить. А бывает тубое,обдолбоное БЫДЛО после Шевченка ничему там не научиЛОСЬ, и вообще забыло что учиЛО в школе! Ну,да зато Шевченка......там, где взятки просят в евро....
Коментувати
Яся
Цікаво, а чому такий популярний серед абітурієнтів КНУ не зміг набрати обсяги держзамовлення навіть за третьою хвилею і тупо зараховував у лави студентів всіх, чиї оригінали знаходились у приймальних комісіях? Да, у жоден київський вуз не пройшли, зате вступили до Шевченка.
nezrozumiliy
Для Яся: Не знаю
Светла
Для Яся: Працівники приймальної комісії КНУ чітко дотримувалися правил вступу, тому вийшло так, що певні абітурієнти пройшли у 4 хвилю. А їх оригінали вже були в універі, тому що з комісії обдзвонювали всіх вступників по черзі й тих, хто відмовлявся, викреслювали. Тобто бачили реальну картину і пропонували тим, хто точно проходить, приносити оригінали. В цілому, вступна компанія КНУ була найбільш законна й прозора. І прохідний бал там не нижчий, ніж в інших внз. А міг би бути ще вищим, якби їх конкуренти теж грали законно.
Євген
Для Яся: . Це все від умов вступу. Цього року можно було подати 15 заяв. Нехай в середньому люди подавали десь по 6 заяв. Навіть тоді виходить, що поступають лише по кожній шостій заяві. Ось і виходить, що з кожної хвилі дуже невелика кількість учнів дійсно поступають. І це не вина ВУЗу. Така в нас система. З одного боку плюси , з іншого - мінуси. Інакше ніяк=)
Коментувати