Філії та коледжі на базі вишів цьогоріч робили останній набір

Такі заклади трансформують у самостійні виші, приєднають до місцевих закладів або припинять їх діяльність

Філії та коледжі на базі вишів цьогоріч робили останній набір

Територіальні філії та коледжі на базі вишів цьогоріч робили останній набір студентів.

Відповідне положення внесене у проєкт закону, яким передбачено створення передумов для модернізації мережі закладів вищої освіти.

Документ розроблений Міністерством освіти і науки і наразі винесений на громадське обговорення.

Законопроєктом пропонується припинити освітню діяльність та анулювати ліцензії на провадження освітньої діяльності територіально відокремленими структурними підрозділами закладів вищої освіти та коледжами у сферах вищої та фахової передвищої освіти.

У разі прийняття законопроєкту Верховною Радою, ліцензії на провадження освітньої діяльності будуть анульовані з 1 липня 2025 року.

Освіта.ua
19.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Миронівський ХП
Нормальна , відпрацьована система- коледж- вуз- бізнес! В нас в Рівне це діє , зню і в Вінниці це працює! Кому заважає ? Хто руйнатор? Досить путіна з рашою, а тут своі гниди шкодять!?
Олександр
Проект - це ще не закон. Назва не є коректною, а маніпулятивною. Хоч раз це проект міністерства, то через зелену більшість хочуть знищити фахову перевищу освіту в Україні
Петренко, Рівне
Якому дурневі в голову прийшла така ідея?? В Украіні є гарна ступенева освіта , налагоджена взаємодія внз і коледжів- спільні бібліотеки, семінари, участь в дослідженнях , аспірантура …. При цьому лише кожен пя’ тий випускник продовжує навчання очно, решта працює, вчиться дистанційно. Така дурість руйнує дієву структуру, треба авторів до криміналу!!!!