Розпочалися вступні іспити та творчі конкурси в коледжах

Розпочалися вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди для абітурієнтів, які вступають до коледжів

Розпочалися вступні іспити та творчі конкурси в коледжах

14 липня розпочалися вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди для абітурієнтів, які вступають на навчання до закладів фахової передвищої освіти на основі базової загальної середньої освіти.

Таке вступне випробування полягає в оцінюванні підготовленості вступника до здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра. За результатами цих вступних випробувань відбуватиметься конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти.

Під час конкурсного відбору до закладів фахової передвищої освіти для осіб із базовою загальною середньою освітою зараховуватимуть результати вступних іспитів з української мови (перший предмет), загальноосвітнього предмета (заклад освіти може передбачити право вступника на вибір із двох предметів) або творчого конкурсу (другий предмет) у випадках, установлених Умовами прийому.

Перелік спеціальностей, прийом на навчання за якими здійснюється на основі базової чи повної загальної середньої освіти з урахуванням рівня творчих та/або фізичних здібностей вступників, визначено в додатку 1 до Умов прийому.

Осіб, які без поважних причин (визнаних такими за рішенням приймальної комісії) не з'явилися на вступні випробування у визначений розкладом час, до участі в наступних вступних випробуваннях та в конкурсному відборі не допускають.

Це правило стосується також і тих вступників, знання яких було оцінено балами нижче від встановленого Правилами прийому мінімального значення, а також осіб, які забрали документи після дати закінчення прийому документів.

Офіційне оголошення результатів творчих конкурсів на місця державного й регіонального замовлення, а також оцінки окремих турів творчих конкурсів та інформацію про досягнення мінімального прохідного бала здійснюють шляхом розміщення відповідних відомостей на офіційних вебсайтах (вебсторінках) закладів освіти та вносять до ЄДЕБО не пізніше наступного дня після проведення їх.

Рішенням приймальної комісії результати вступного іспиту з конкурсного предмета щодо вступу на певну конкурсну пропозицію можуть бути зараховані за заявою вступника для участі в конкурсному відборі на іншу конкурсну пропозицію в цьому закладі освіти.

Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди будуть тривати до 24 липня.

Перескладання вступних випробувань, згідно з Умовами вступу, не допускається.

Дорожня карта вступника

Освіта.ua
14.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Олеговна
У кого больше зеленого творчества, у кого больше творческих ноликов после циферки, тот и победил в творческом конкурсе.