Коледжі мають надати рекомендації на бюджет

23 липня має бути оприлюднений рейтинговий список вступників до коледжів на базі БЗСО (9 клас)

Коледжі мають надати рекомендації на бюджет

23 липня, коледжами мають бути оприлюднені рейтингові списки вступників, які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 клас).

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі вступних випробувань (у тому числі за співбесідою, творчими конкурсами, квотами-1 та квотами-2) формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією із повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права на здобуття ОКР молодшого спеціаліста за державним або регіональним замовленням.

Відповідно, коледжі мають змінити статуси заяв вступників у Єдиній державній електронній базі з питань освіти зі статусу «Допущено до конкурсу» на статус «Рекомендовано на бюджет» не пізніше 12:00 години 23 липня.

Рейтингові списки вступників із новими статусами будуть оприлюднені на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» після наступного оновлення, яке відбудеться близько 14.00 години 23 липня.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати особисто оригінали документів до приймальної (відбіркової) комісії закладу вищої освіти) не пізніше 12:00 години 27 липня.

Зарахування вступників за державним замовленням має відбутися не пізніше 18:00 год 29 липня. Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт) має відбутися не пізніше 01 серпня, додаткове зарахування не пізніше 30 серпня.

Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, які зараховані на контракт на основі базової загальної середньої освіти, проводиться не пізніше 06 серпня 2019 року.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
23.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Полина
Здравствуйте до какого периода колледжи должны исключить тех абитуриентов, которые отказались от бюджетных и контрактах мест ?