Про підсумки Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Тракторист-машиніст сільсько-господарського виробництва"

Наказ МОН № 452 від 22.05.2008 р.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.05.2008 р. № 452

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу
фахової майстерності
серед учнів
професійно-технічних
навчальних закладів
з професії
„Тракторист-машиніст сільсько-
господарського виробництва"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.01.2008 № 30 „Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2008 році" на базі державного професійно-технічного навчального закладу „Березівський професійний аграрний ліцей" Одеської області 13-16 травня 2008 року був проведений ІІІ етап  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".

За результатами виконаних завдань практичного і теоретичного  турів та спільного рішення оргкомітету і журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" наказую:

1. Нагородити переможців та учасників конкурсу:

 • за І місце - дипломом І ступеня та цінним подарунком Абрамова Віктора Андрійовича - учня Войнилівського професійно-технічного училища № 34 Івано-Франківської області;
 • за ІІ місце - дипломом II ступеня та цінним подарунком Борового Сергія Анатолійовича - учня державного професійно-технічного навчального закладу „Березівський професійний аграрний ліцей" Одеської області;
 • за ІІІ місце - дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком Ожеховського Михайла Володимировича - учня Клеванського професійного ліцею Рівненської області;
 • за IV місце - дипломом ІІІ ступеня та цінним подарунком Короля Сергія Сергійовича - учня Катюжанського вищого професійного училища Київської області;
 • за V місце - дипломом ІІІ ступеня та цінним подарунком Браславського Олександра Євгенійовича - учня професійно-технічного училища № 25 м. Монастирища Черкаської області;
 • за VІ місце - дипломом ІІІ ступеня та цінним подарунком Глухова Володимира Анатолійовича - учня Полонського професійного аграрного ліцею Хмельницької області.
 • Відзначити дипломами учасників та заохочувальними призами конкурсантів, що не ввійшли до перших шести місць.

2. Начальникам управлінь освіти і науки Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Київської, Черкаської, Хмельницької обласних державних адміністрацій у встановленому порядку представити департаменту роботи з кадрами вищої школи та державної служби відповідні документи для нагородження педагогічних працівників, які підготували переможців конкурсу.

3. Оголосити подяку колективу державного професійно-технічного навчального закладу „Березівський професійний аграрний ліцей" Одеської області за організацію та проведення на високому рівні ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу.

4. Департаменту роботи з кадрами вищої школи та державної служби (Омельченко С.Д.) за поданнями начальників управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій забезпечити нагородження педагогічних працівників за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" та за активну участь у підготовці і проведенні конкурсу.

5. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій:

5.1. Вжити заходів щодо активізації розвитку здібностей та фахової майстерності учнів, співпраці з роботодавцями, благодійними організаціями, фондами, громадськістю тощо.

5.2. Забезпечити стажування викладачів предметів професійної підготовки та майстрів виробничого навчання в господарствах з високим технологічним рівнем ведення сільськогосподарського виробництва та забезпечених сучасною технікою.

6. Директорам навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти в Автономній Республіці Крим, областях України:

6.1. Проаналізувати результати конкурсу та забезпечити їх обговорення на обласних семінарах, нарадах для директорів професійно-технічних навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, старших майстрів, викладачів та майстрів виробничого навчання;

6.2. Забезпечити висвітлення підсумків конкурсу у місцевих засобах масової інформації.

7. Департаменту професійно-технічної освіти (Десятов Т.М.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Завалевський Ю.І.) підготувати матеріали для розгляду на колегії Міністерства освіти і науки України щодо призначення стипендій Президента України призерам(перше-третє місця) і учасникам (четверте-шосте місця) всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

8. Ректорам, директорам вищих навчальних закладів I-IY рівнів акредитації при здійсненні прийому абітурієнтів у 2008/2009 навчальному році згідно з правилами прийому до вищих навчальних закладів надати пільги переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".

9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра О. П. Гребельника.

Міністр       І.О. Вакарчук

Спільне рішення журі та оргкомітету
ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
серед учнів професійно-технічних навчальних закладів
з професії „ Тракторист-машиніст сільськогосподарського
виробництва" про підсумки проведення конкурсу,
нагородження та відзначення його учасників

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.01.2008 № 30 „Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2008 році" на базі державного професійно-технічного навчального закладу "Березівський професійний аграрний ліцей " 13 - 16 травня 2008 року був проведений ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „ Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".

Мета та основні завдання конкурсу - створення умов для підвищення якості професійно-технічної освіти, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, розвиток творчої активності учнів, активізація інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, пропаганда новітніх виробничих технологій, популяризація серед молоді робітничих професій. Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.

У конкурсі взяли участь 25 переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „ Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ", з числа учнів випускних груп професійно-технічних навчальних закладів. Представники м. Києва та м. Севастополя не прийняли участі у конкурсі через відсутність навчальних груп з даної професії.

Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного (14 травня 2008 року) та практичного (15 травня 2008 року) турів.

Організаторами конкурсу були створені умови, що у повній мірі відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. Конкурс проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.

Особливо слід відзначити представників Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Київської, Черкаської та Хмельницької областей, які стали переможцями цього конкурсу. Оргкомітет та журі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" виришили:

І. Нагородити переможців та учасників конкурсу:

за перше місце - дипломом І ступеня та цінним подарунком:

 • Абрамова Віктора Андрійовича - учня Войнилівського професійно-технічного училища № 34 Івано-Франківської області;

за друге місце - дипломом II ступеня та цінним подарунком:

 • Борового Сергія Анатолійовича - учня державного професійно-технічного навчального закладу « Березівський професійний аграрний ліцей » Одеської області;

за третє місце - дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком:

 • Ожеховського Михайла Володимировича - учня Клеванського професійного ліцею Рівненської області;

за четверте місце - дипломом IІІ cтупеня та цінним подарунком:

 • Короля Сергія Сергійовича - учня Катюжанського вищого професійного училища Київської області;

за п'яте місце - дипломом ІІІ cтупеня та цінним подарунком:

 • Браславського Олександра Євгенійовича - учня професійно-технічного училища № 25 м. Монастирища Черкаської області;

за шосте місце - дипломом ІІІ cтупеня та цінним подарунком:

 • Глухова Володимира Анатолійовича - учня Полонського професійного аграрного ліцею Хмельницької області.

Дипломом учасника та подарунком:

 • Петраса Андрія Віталійовича - учня Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу „Калинівське професійне аграрне училище "с. Калинівки Автономної Республіки Крим;
 • Шевчука Володимира Дмитровича - учня вищого професійного училища № 32 с. Гущинці Вінницької області;
 • Куліша Олексія Ярославовича - учня Торчинського професійного ліцею
 • смт Торчина Волинської області;
 • Близнюка Геннадія Валерійовича - учня Ордена«Знак Пошани» вищого професійного училища № 75 с. Олександрівки Дніпропетровської області;
 • Щасного Івана Вікторовича - учня Маріупольського професійного аграрного ліцею Донецької області;
 • Панчука Тараса Миколайовича - учня Червоноармійського професійного ліцей Житомирської області;
 • Копчу Сергія Івановича - учня вищого професійного училища № 34 м. Виноградова Закарпатської області;
 • Заскоцького Сергія Васильовича - учня Василівського професійного ліцею Запорізької області;
 • Чорноволюка Андрія Леонідовича - учня професійно-технічного училища № 38 Кіровоградської області;
 • Долбоносова Дмитра Володимировича - учня Новосвітлівського професійного аграрного ліцею Луганської області;
 • Семена Юрія Михайловича - учня Червоненського вищого професійного училища Львівської області;
 • Безмана Василя Олександровича - учня Вознесенського професійного аграрного ліцею Миколаївської області;
 • Іванченка Олександра Миколайовича - учня професійно-технічного училища № 46 Полтавської області;
 • Сердюка Євгена Анатолійовича - учня Синівського професійного аграрного ліцею Сумської області;
 • Нестера Івана Васильовича - учня професійно-технічного училища № 32 м. Шумська Тернопільської області;
 • Романенка Івана Миколайовича - учня Рокитненського професійного аграрного ліцею Харківської області;
 • Ковальчука Володимира Олексійовича - учня Бериславського професійного аграрного ліцею Херсонської області;
 • Дроня Ярослава Єфремовича - учня вищого професійного училища № 24 м. Заставни Чернівецької області;
 • Калашника Артема Вікторовича - учня Сокиринського професійного аграрного ліцею Чернігівської області.

ІІ. За активну участь у підготовці та проведенні конкурсу оголосити подяку Міністерства освіти і науки України колективу державного професійно-технічного навчального закладу "Березівський професійний аграрний ліцей ".

ІІІ. Просити Міністерство освіти і науки України затвердити результати проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва"

Член оргкомітету       О.О. Акімов

Голова журі       З.М. Гришко

Завантажити: MON_452_08.zip (11.48 Кб.)


22.05.2008

Популярні новини
Затверджені умови прийому до вишів в 2022 році Умови прийому є обов'язковими для вишів незалежно від форми власності та сфери управління
МОЗ наполягає: нещеплених освітян відсторонять від роботи У відомстві наголошують, що наказ про обов'язкове щеплення відповідає законодавству
Освітян, які не щепляться впродовж місяця, відсторонять від роботи Усі працівники закладів освіти найближчим часом мають здійснити щеплення проти COVID-19
Усіх освітян зобов'язали вакцинуватися проти COVID-19 Працівників закладів освіти віднесено до переліку професій, для яких щеплення є обов’язковим
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів