Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець» у 2012/2013 навчальному році

Наказ МОНмолодьспорт № 881 від 02.08.2012 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 881 від 02 серпня 2012 року

Про проведення Всеукраїнського
конкурсу професійної майстерності
серед майстрів виробничого навчання
системи професійно-технічної освіти
з професії «Кравець» у 2012/2013 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.05.2005 № 316 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 04.07.2005 за № 708/10988, з метою підвищення професійної майстерності майстрів виробничого навчання, популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду, НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2012/2013 навчальному році Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець» (далі – Конкурс) в три етапи:

  • перший – училищний – до 28 вересня 2012 р.;
  • другий – (регіональний) Автономної Республіки Крим, обласні, Київський та Севастопольський міські – до 26 жовтня 2012 р.;
  • третій – Всеукраїнський – з 12 по 16 листопада 2012 р.

2. Затвердити Умови, порядок проведення та критерії оцінювання Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець», що додаються.

3. Утворити:

3.1. Оргкомітет Конкурсу у складі згідно з додатком 1.

3.2. Журі Конкурсу у складі згідно з додатком 2.

4. Провести третій Всеукраїнський етап Конкурсу на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова».

5. Головному управлінню освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та державному професійно-технічному навчальному закладу «Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова», на базі якого проводитиметься Конкурс (Даць Я. Д.), забезпечити належну організацію його проведення.

6. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій спільно з обласними навчально(науково)-методичними центрами (кабінетами) професійно-технічної освіти провести перший та другий етапи Конкурсу у строки, визначені пунктом 1 цього наказу, та за 10 календарних днів до початку третього етапу подати заявки на участь до відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

7. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) забезпечити науково-методичний супровід Конкурсу.

8. Головному управлінню освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації спільно з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Львівській області забезпечити проведення Конкурсу і фінансування заходів, пов’язаних з його проведенням за рахунок спонсорів та інших надходжень, не заборонених законодавством.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

Міністр          Д. В. Табачник

Додаток: Умови, порядок проведення та критерії оцінювання Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії "Кравець".

Освіта.ua
02.08.2012

Популярні новини
Президент підписав закон щодо виборів ректорів Новий закон запроваджує другий тур виборів очільників закладів вищої освіти
Виші можуть самостійно обрати форму навчання У МОН зазначають, що заклади освіти можуть надавати перевагу змішаній формі навчання
Шкарлет: держава не зможе фінансувати таку кількість вишів Держава не зможе фінансувати таку кількість закладів, водночас зміни мають відбуватись поступово
Викрито шахрайську схему складання іспиту «КРОК» Колишній ректор одного з медичних вузів організував схему складання іспиту «КРОК»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів