Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнських фіналів змагання загонів юних інспекторів руху та гри команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху

Наказ МВС, МОНмолодьспорт, Мінсоцполітики № 579/753/384 від 27.06.12 року

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 579/753/384 від 27 червня 2012 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
09 липня 2012 р. за № 1148/21460

Про затвердження Положення про
проведення Всеукраїнських фіналів
змагання загонів юних інспекторів руху
та гри команд Клубу веселих та
найкмітливіших юних інспекторів руху

Відповідно до Законів України "Про дорожній рух", "Про загальну середню освіту", Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 389 (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року № 140-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року", з метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, організації змістовного дозвілля школярів та молоді наказуємо:

1. Затвердити Положення про проведення Всеукраїнських фіналів змагання загонів юних інспекторів руху та гри команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, що додається.

2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити участь переможців обласних змагань серед загонів юних інспекторів руху та переможців зональних фіналів Всеукраїнського конкурсу серед команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху у Всеукраїнських фіналах.

3. Департаменту Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України (Лозовий В. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників міністрів відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Наказ надіслати за належністю.

Міністр внутрішніх справ України       В.Ю. Захарченко

Міністр освіти і науки,
молоді та спорту України       Д.В. Табачник

Віце-прем'єр-міністр України-
Міністр соціальної політики України       С.Л. Тігіпко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України,
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України,
Міністерства соціальної політики України
27.06.2012 № 579/753/384

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
09 липня 2012 р. за № 1148/21460

Положення
про проведення Всеукраїнських фіналів змагання загонів юних інспекторів руху та гри команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху

I. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнських фіналів змагання загонів юних інспекторів руху (далі - ЮІР) та гри команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху (далі - КВН ЮІР).

1.2. Всеукраїнські фінали є особисто-командною першістю серед учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів України.

1.3. Всеукраїнські фінали проводяться щороку серед загонів ЮІР та команд КВН ЮІР загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України, які стали переможцями обласних змагань загонів ЮІР та зональних ігор серед команд КВН ЮІР.

1.4. Строки, місце, умови проведення обласних змагань серед загонів ЮІР та команд КВН ЮІР загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України визначаються та затверджуються наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

1.5. Мета Всеукраїнських фіналів:

 • залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму;
 • організація змістовного дозвілля школярів та молоді.

1.6. Завдання Всеукраїнських фіналів:

 • попередження дорожньо-транспортних пригод за участю школярів та молоді;
 • закріплення знань з безпечної поведінки на дорозі;
 • залучення школярів та молоді до участі в пропаганді правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах;
 • розвиток діяльності загонів юних інспекторів руху.

1.7. Організаторами Всеукраїнських фіналів є:

 • Міністерство внутрішніх справ України;
 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України;
 • Міністерство соціальної політики України;
 • державне підприємство України "Міжнародний дитячий центр "Артек" (далі - ДПУ "МДЦ "Артек").

II. Умови та порядок проведення Всеукраїнських фіналів

2.1. Всеукраїнські фінали проводяться щороку, у серпні - вересні в рамках тематичної оздоровчої зміни в ДПУ "МДЦ "Артек".

2.2. Строки проведення заходу визначаються Мінсоцполітики України та погоджуються МВС України, МОНмолодьспортом України, ДПУ "МДЦ "Артек".

III. Керівництво Всеукраїнських фіналів

3.1. Загальне керівництво щодо підготовки та проведення Всеукраїнських фіналів здійснюють Департамент Державної автомобільної інспекції МВС України (далі - ДДАІ МВС України), МОНмолодьспорт України та ДПУ "МДЦ "Артек".

3.2. До участі в організації Всеукраїнських фіналів залучаються представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, благодійні фонди, об'єднання громадян та інші заінтересовані установи й організації (за згодою).

3.3. ДДАІ МВС України подає списки учасників Всеукраїнських фіналів до Мінсоцполітики України не пізніше ніж за один місяць до початку тематичної оздоровчої зміни в ДПУ "МДЦ "Артек".

3.4. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з питань сім'ї та молоді обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечують направлення учасників змагання відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики України від 20 березня 2012 року № 154, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 12 квітня 2012 року за № 554/20867.

IV. Учасники Всеукраїнських фіналів

4.1. У Всеукраїнських фіналах беруть участь загони ЮІР - переможці Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських оглядів роботи ЮІР загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів. Склад команди - 10 осіб віком від 9 до 16 років включно. Загальна чисельність делегації не повинна перевищувати 11 осіб, включаючи членів команди та їх керівника.

4.2. У фінальній грі команд КВН ЮІР загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів беруть участь команди-переможці зональних турів Всеукраїнського конкурсу серед команд КВН ЮІР. Склад команди - 15 осіб віком від 9 до 16 років включно. Загальна чисельність делегації не повинна перевищувати 18 осіб, включаючи членів команди, їх керівника та звукорежисера.

4.3. У проведенні Всеукраїнських фіналів беруть участь працівники регіональних підрозділів ДАІ МВС України.

V. Організаційний комітет Всеукраїнських фіналів

5.1. Для організації та проведення Всеукраїнських фіналів створюється організаційний комітет. До складу організаційного комітету входять представники ДДАІ МВС України, МОНмолодьспорту, ДПУ "МДЦ "Артек" та інших заінтересованих міністерств, центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за згодою).

5.2. Склад організаційного комітету:

 • голова комітету, що координує роботу з підготовки та проведення Всеукраїнських фіналів;
 • секретар комітету, що веде документацію;
 • члени організаційного комітету, що підпорядковані голові.

5.3. Організаційний комітет:

 • забезпечує якісну підготовку та реалізацію програми Всеукраїнських фіналів;
 • визначає організаційні умови та правила проведення Всеукраїнських фіналів;
 • організовує роботу з проведення Всеукраїнських фіналів;
 • вносить пропозиції щодо нагородження учасників Всеукраїнських фіналів;
 • сприяє висвітленню проведення та результатів Всеукраїнських фіналів у засобах масової інформації.

VI. Журі Всеукраїнських фіналів

6.1. Склад журі Всеукраїнських фіналів формується з метою забезпечення об'єктивності оцінювання виступів команд та визначення команд-переможців.

6.2. До складу журі Всеукраїнських фіналів входять представники ДДАІ МВС України, МОНмолодьспорту, ДПУ "МДЦ "Артек", заінтересованих міністерств, центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за згодою).

6.3. Склад журі:

 • голова журі, що організовує роботу членів журі, проводить засідання журі, бере участь у визначенні переможців і призерів Всеукраїнських фіналів, затверджує список переможців і призерів Всеукраїнських фіналів;
 • секретар журі, що забезпечує зберігання, систематизацію, оформлення документів та матеріалів Всеукраїнських фіналів;
 • члени журі, що забезпечують об'єктивність оцінювання під час проведення Всеукраїнських фіналів, заповнюють оцінювальні протоколи, визначають переможців та призерів Всеукраїнських фіналів.

VII. Програма Всеукраїнських фіналів

Всеукраїнські фінали змагання загонів ЮІР і гри команд КВН ЮІР проводяться згідно з правилами, які затверджуються організаційним комітетом і доводяться до учасників не пізніше ніж за 30 днів до початку змагань.

VIII. Визначення результатів і нагородження переможців Всеукраїнських фіналів

8.1. Конкурси змагань загонів ЮІР і гри команд КВН ЮІР оцінює журі. За кожний конкурс змагань журі виставляє набрану кількість балів. Переможці визначаються за максимальною сумою балів.

8.2. Загони ЮІР та команди КВН ЮІР, які за сумою набраних балів посіли перше, друге та третє місця, нагороджуються дипломами та отримують призи. Крім того, оргкомітетом та журі можуть установлюватися спеціальні нагороди загонам і окремим учасникам, які виявилися кращими на певному етапі змагань або в конкурсі.

8.3. Усі загони ЮІР і команди КВН ЮІР отримують почесні дипломи та сувеніри.

IX. Фінансові умови

9.1. Мінсоцполітики України передбачає відповідну квоту путівок до ДПУ "МДЦ "Артек" для проведення Всеукраїнських фіналів.

9.2. Фінансування видатків на відрядження до ДПУ "МДЦ "Артек" здійснюється за рахунок організації, що відряджає.

Начальник Управління
Державної автомобільної інспекції       В.М. Лозовий

Директор Департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти       О.В. Єресько

Директор Департаменту
сімейної політики       Г.Г. Жуковська

Освіта.ua
27.06.2012

Популярні новини
Уряд затвердив план розвитку STEM-освіти Документ визначає заходи для розвитку навичок дослідницької та інженерної діяльності
У школах з'явиться предмет «Підприємництво і фінансова грамотність» У МОН зазначають, що фінансова грамотність є однією з ключових компетентностей
Школи зможуть розробляти свої навчальні плани Школи зможуть розробляти свою освітню програму для 5-9 класів на основі типової програми
Школи закриватимуть лише при «червоному» рівні небезпеки У Міністерстві освіти повідомили про нові обмеження у умовах дії адаптивного карантину
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів