Про затвердження Оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2022 рік

Наказ МОН № 29 від 17.01.2022 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 29 від 17 січня 2022 року

Про затвердження Оперативного плану
Міністерства освіти і науки України
на 2022 рік

Відповідно до підпункту 4 пункту 10 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630 (зі змінами), з метою організації діяльності Міністерства освіти і науки України (далі - Міністерство) у 2022 році НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Оперативний план Міністерства освіти і науки України на 2022 рік (далі - План), що додається.

2. Першому заступнику, заступникам Міністра відповідно до розподілу обов'язків забезпечити координацію виконання Плану та постійний контроль за дотриманням строків його виконання.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Міністерства, Державній службі якості освіти, Українському центру оцінювання якості освіти, Комітету з фізичного виховання та спорту, Українському інституту розвитку освіти, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту освітньої аналітики:

1) у тижневий строк розробити плани роботи на 2022 рік відповідно до завдань та заходів, визначених Планом, забезпечити безумовне їх виконання;

2) призначити осіб, відповідальних за надання інформації про виконання Плану;

3) забезпечити щомісячно надання в межах компетенції інформації про виконання завдань Плану в системі моніторингу;

4) у тижневий строк після завершення календарного року надати директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик (Пижов О.) річний звіт про виконання Плану.

4. Директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик (Пижов О.):

1) запровадити у двотижневий строк механізм здійснення моніторингу виконання Плану;

2) до 5 числа кожного місяця здійснювати підготовку до апаратної наради Міністерства зведеної інформації про стан виконання Плану;

3) щоквартально до 10 числа наступного місяця надавати державному секретарю Міністерства узагальнену інформацію про виконання Плану;

4) у місячний строк після завершення календарного року підготувати та надати державному секретарю Міністерства звіт про виконання Плану.

5. Відділу преси та інформації (Бовтрук Н.) забезпечити розміщення Плану та річного звіту про його виконання на офіційному вебсайті Міністерства.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Захаріна С.

Міністр                          Сергій Шкарлет

Освіта.ua
27.01.2022

Популярні новини
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Лісовий і Бабак синхронно визнали себе ненауковцями Міністр освіти і науки та голова освітнього комітету ВР очікувано відмовилися від «наукових ступенів»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна (вчитель хімії)
Шановне Міністерство освіти! Що таке "заінтересовані сторони"? Жах! Яка може бути освіта, якщо працівники Мінітерства безграмотні.
Alexander
Для Тетяна (вчитель хімії): Треба писати "стейкхолдери". То дуже по-вчьоному виглядає.
Ментавр
Для Тетяна (вчитель хімії): Зато как они зачётно блеяли и лобызали в зРаде перед заморскими хозяевами за платную "помощь" и кредиты. Чего же боле?
Коментувати