Про утворення Державної служби України у справах дітей

Постанова КМУ № 23 від 19.01.2022 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 23 від 19 січня 2022 року

Про утворення Державної служби
України у справах дітей

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити Державну службу України у справах дітей як центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України і який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей.

2. Розділ ІІ та пункт 1 розділу ІІІ схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої владиˮ (Офіційний вісник України, 2014 р., № 74, ст. 2105; 2019 р., № 86, ст. 2898), доповнити абзацом такого змісту:

  • “Державна служба України у справах дітейˮ.

3. Міністерству соціальної політики у двомісячний строк подати Кабінетові Міністрів України:

  • проект Положення про Державну службу України у справах дітей;
  • пропозиції щодо внесення змін до актів законодавства, що випливають з цієї постанови.

4. Фонду державного майна внести в установленому порядку Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо розміщення Державної служби у справах дітей.

5. Ця постанова набирає чинності одночасно із законом, що визначає спеціальний статус, особливі завдання та повноваження Державної служби у справах дітей, та законом, яким внесено зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рікˮ щодо фінансування зазначеної Служби.

Прем’єр-міністр України                Д. Шмигаль

Освіта.ua
19.01.2022

Популярні новини
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Лісовий і Бабак синхронно визнали себе ненауковцями Міністр освіти і науки та голова освітнього комітету ВР очікувано відмовилися від «наукових ступенів»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів