Про ліцензування освітньої діяльності

Наказ МОН № 112-л від 30.07.2021 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 112-л від 30 липня 2021 року

Про ліцензування освітньої діяльності

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 6, пункту 6 частини першої статті 7, частин другої та сьомої статті 13, статті 14, частин восьмої та дев’ятої статті 15, статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської  діяльності», частини другої статті 24 Закону України «Про вищу освіту», пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти, підпункту 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної  хвороби (СОVID-19)», наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію», з урахуванням рішень Ліцензійної  комісії Міністерства освіти і науки України 30.07.2021 р. (протокол № 221) НАКАЗУЮ:

1. Розширити провадження освітньої діяльності Комунальному закладу  вищої освіти «Кам’янський медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради» (ідентифікаційний код юридичної особи - 02011166) на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за видами освітньої діяльності, що додаються (додаток 1).

2. Видати ліцензію на провадження освітньої діяльності Державній  науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (ідентифікаційний  код юридичної особи - 39736985) у сфері післядипломної освіти за видами  освітньої діяльності, що додаються (додаток 2).

3. Розширити провадження освітньої діяльності ліцензіатам на рівні  професійної (професійно-технічної) освіти згідно з переліком (додаток 3) за видами освітньої діяльності, що додаються (додатки 3.1 - 3.7).

4. Здобувачам ліцензій (ліцензіатам), щодо яких прийнято рішення про  розширення провадження освітньої діяльності, здійснити оплату на рахунки  територіального органу Державного казначейства. Код відомчої ознаки -16 (Міністерство освіти і науки України). Код бюджетної класифікації за доходами - 22011800 (плата за ліцензії, що сплачується ліцензіатами за  місцем здійснення діяльності).

5. Звузити провадження освітньої діяльності ліцензіатам на рівні професійної (професійно-технічної) освіти на підставі їх заяв згідно з переліком (додаток 4) за видами освітньої діяльності, що додаються (додатки 4.1 - 4.3).

6. Відмовити у розширенні провадження освітньої діяльності здобувачам  ліцензіатам на рівні професійної (професійно-технічної) освіти згідно з  переліком (додаток 5) за видами освітньої діяльності, що додаються (додатки 5.1 - 5.6).

7. Переоформити ліцензії на провадження освітньої діяльності  ліцензіатам на рівні вищої освіти згідно з переліком (додаток 6) за відповідними підставами, що додаються (додаток 6.1 - 6.4).

8. Анулювати ліцензію на провадження освітньої діяльності Державному  професійно-технічному навчальний закладу «Вінницьке міжрегіональне вище  професійне училище» (ідентифікаційний код юридичної особи - 02539909) у  сфері професійної (професійно-технічної) освіти за відповідними підставами,  що додаються (додаток 7).

9. Внести зміни у ліцензію на провадження освітньої діяльності Донецькому державному університету внутрішніх справ (ідентифікаційний код юридичної особи - 08571423) на рівні вищої освіти за відповідними підставами, що додаються (додаток 8).

10. Схвалити звіти про усунення порушень, виявлених під час планових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню (у сфері вищої освіти) (додаток 9).

11. Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації (Криштоф С.)  забезпечити розміщення на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України інформації про прийняте органом ліцензування рішення.

12. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                          Сергій Шкарлет

Освіта.ua
30.07.2021

Популярні новини
В Україні запроваджено жовтий рівень епідемічної небезпеки Освітні заклади працюватимуть за умови вакцинації не менше як 80% працівників
Для закладів освіти запрацюють вимоги жовтого рівня карантину Найближчим часом уся територія України перейде на жовтий рівень епідемічної небезпеки
Уряд продовжив адаптивний карантин до грудня В Україні продовжили адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року
Кількість учнів в інклюзивних класах зросла вдесятеро За даними Мінсоцполітики, інклюзивне навчання організовано в 43% українських шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів