Про затвердження Інструкції про організацію обміну інформацією про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків між Державною службою України з надзвичайних ситуацій і Міністерством освіти і науки України

Наказ МВС, МОН № 26/49 від 16.01.2020 року

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 26/49 від 16 січня 2020 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
29 січня 2020 р. за № 96/34379

Про затвердження Інструкції
про організацію обміну інформацією
про загрозу або виникнення надзвичайної
ситуації та хід ліквідації її наслідків
між Державною службою України
з надзвичайних ситуацій
і Міністерством освіти і науки України

Відповідно до пункту 49 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11, з метою реалізації державної політики у сфері захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та вдосконалення взаємодії Державної служби України з надзвичайних ситуацій з Міністерством освіти і науки України щодо запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Інструкцію про організацію обміну інформацією про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків між Державною службою України з надзвичайних ситуацій і Міністерством освіти і науки України, що додається.

2. Управлінню взаємодії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій Міністерства внутрішніх справ України (Скакун В.О.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр внутрішніх справ України                   А. Аваков

Міністр освіти і науки України                      Г. Новосад

ПОГОДЖЕНО:
Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій                         М. Чечоткін

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Міністерства внутрішніх справ України,
Міністерства освіти і науки України
16 січня 2020 року № 26/49

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
29 січня 2020 р. за № 96/34379

ІНСТРУКЦІЯ
про організацію обміну інформацією про загрозу або виникнення
надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків між Державною службою України
з надзвичайних ситуацій і Міністерством освіти і науки України

I. Загальні положення

1. Ця Інструкція визначає порядок обміну інформацією між ДСНС і МОН про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації (далі - НС), що впливає на діяльність закладів освіти, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОН, та хід ліквідації її наслідків.

2. Обмін інформацією між ДСНС і МОН про загрозу або виникнення НС та хід ліквідації її наслідків (далі - обмін інформацією) організовується в межах єдиної державної системи цивільного захисту між оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС та відповідальним черговим МОН (у разі організації відповідного чергування).

3. Обмін інформацією здійснюється з метою запобігання виникненню НС, мінімізації її можливих наслідків, організації узгодженого реагування сил цивільного захисту на небезпечні події та НС.

II. Оперативний обмін інформацією про загрозу або виникнення НС

1. У разі отримання інформації про загрозу виникнення або виникнення НС відповідальний черговий МОН негайно інформує про це телефоном оперативно-чергову службу державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС.

2. Усне інформування протягом однієї години підтверджується письмовим повідомленням, форма якого викладена в додатку до цієї Інструкції, на адресу електронної пошти оперативно-чергової служби державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС.

3. У разі отримання оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС первинної інформації про загрозу виникнення або виникнення НС начальник чергової зміни ДСНС негайно інформує про це телефоном відповідального чергового МОН.

4. Інформація про оперативну обстановку в районі виникнення НС оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС протягом однієї години надсилається електронною поштою до відповідального чергового МОН.

III. Періодичний обмін інформацією про хід ліквідації наслідків НС

1. Обмін інформацією про хід ліквідації наслідків НС між відповідальним черговим МОН та оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС здійснюється двічі на добу шляхом надсилання інформації електронною поштою:

  • до 20.00 станом на 18.00;
  • до 11.00 станом на 09.00.

2. У разі розгортання роботи штабу з ліквідації наслідків НС (далі - Штаб) залежно від рівня НС періодичність та форми оперативного інформування про ліквідацію наслідків НС можуть змінюватися відповідно до рішень керівника Штабу.

3. У разі прийняття рішення щодо розгортання в державному центрі управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС Штабу за запитом начальника чергової зміни державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС відповідальний черговий МОН здійснює оповіщення керівництва МОН, яке входить до складу Штабу.

IV. Контактна інформація

1. Обмін інформацією між оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС та відповідальним черговим МОН здійснюється за такими номерами телефонів та адресами електронної пошти:

  • оперативно-чергова служба державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС - телефон: (044) 247-30-50, факс: (044) 202-32-11, електронна пошта: oper@dsns.gov.ua;
  • відповідальний черговий МОН - телефон: (044) 481-32-02, електронна пошта: bezpeka@mon.gov.ua.

2. За взаємною домовленістю обмін інформацією може здійснюватися за іншими номерами телефонів та адресами електронної пошти.

Начальник Управління взаємодії
з Державною службою України
з надзвичайних ситуацій МВС                      В. Скакун

Завідувач сектору мобілізаційної роботи,
цивільного захисту та безпеки
життєдіяльності МОН                                    А. Цимбал

Освіта.ua
16.01.2020

Популярні новини
Учителі англійської мови пройдуть перепідготовку Понад 3 тисячі учителів англійської 5-9 класів пройдуть навчання відповідно до Концепції НУШ
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
У 50 містах і районах школи будуть закриті до 8 листопада З 26 жовтня в Україні діятиме новий розподіл регіонів за рівнями епідемічної небезпеки
Учні 5-11 класів перейдуть на змішане або дистанційне навчання У Міносвіти повідомили, як відбуватиметься навчання школярів після завершення канікул
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!