Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення молоді першим робочим місцем

Постанова КМУ № 269 від 15.04.13 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 269 від 15 квітня 2013 року

Про затвердження Порядку використання
коштів, передбачених у державному бюджеті
для забезпечення молоді першим робочим місцем

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення молоді першим робочим місцем, що додається.

Прем’єр-міністр України       М. АЗАРОВ

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 квітня 2013 р. № 269

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення молоді першим робочим місцем

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Надання роботодавцям дотацій та компенсації для забезпечення молоді першим робочим місцем" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.

Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування витрат Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі - Фонд), пов’язаних з наданням:

  • дотації роботодавцям, які працевлаштували осіб з числа молоді на перше робоче місце, у розмірі фактичних витрат на заробітну плату до закінчення дії раніше укладених відповідних договорів про працевлаштування таких осіб та виконання усіх договірних зобов’язань;
  • компенсації роботодавцям, які працевлаштували зазначених осіб, що здобули професійно-технічну або вищу освіту, на перше робоче місце за отриманою професією (спеціальністю) у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.

Погашення бюджетної кредиторської заборгованості, зареєстрованої в органах Казначейства, здійснюється в установленому законодавством порядку.

3. Територіальні органи Державної служби зайнятості в районах, районах у містах, містах подають до 10 числа наступного за звітним місяця територіальним органам Державної служби зайнятості в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі звіти про фактичні витрати, пов’язані із забезпеченням молоді першим робочим місцем, за встановленою Мінсоцполітики формою.

Територіальні органи Державної служби зайнятості в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі подають до 15 числа наступного за звітним місяця узагальнені звіти Державній службі зайнятості для підготовки подання щодо перерахування бюджетних коштів за встановленою Мінсоцполітики формою (далі — подання).

4. Державна служба зайнятості подає до 20 числа наступного за звітним місяця Мінсоцполітики звіт про фактичні витрати, пов’язані із забезпеченням молоді першим робочим місцем, та подання.

5. Мінсоцполітики на підставі подання перераховує бюджетні кошти Державній службі зайнятості на рахунок 3717 "Рахунки державних позабюджетних фондів", відкритий в органах Казначейства для обслуговування коштів Фонду.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання бюджетної і фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Освіта.ua
15.04.2013

Популярні новини
МОН може перенести дату проведення ЗНО з математики Міносвіти планує перенести тестування з математики з 28 на 27 травня
У Києві невдоволені графіком проведення ЗНО У столиці обурилися графіком ЗНО, який заважає провести свято Останнього дзвоника
В Україні відбувся перший етап сертифікації вчителів Участь у ньому взяли 1622 вчителі з 1755 зареєстрованих на незалежне тестування
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів