Про затвердження Порядку надання інформації про технології

Наказ МОНмолодьспорт № 82 від 04.02.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 82 від 04 лютого 2013 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 лютого 2013 р. за № 303/22835

Про затвердження Порядку
надання інформації про технології

Відповідно до пункту 7 частини другої статті 10 Закону України "Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій" наказую:

1. Затвердити Порядок надання інформації про технології, що додається.

2. Держінформнауки України (Семиноженко В.П.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр       Д.В. Табачник

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки,
молоді та спорту України
04.02.2013  № 82

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 лютого 2013 р. за № 303/22835

ПОРЯДОК
надання інформації про технології

1. Цей Порядок встановлює процедуру надання установами та організаціями державної системи науково-технічної інформації, які відповідають за реєстрацію результатів науково-технічної діяльності, переліку наявних в Україні та за її межами технологій та/або їх складових, зокрема технологічних інновацій, науково-технічної, зокрема кон’юнктурно-економічної і патентної, інформації про технології та/або їх складові, майнові права або частка майнових прав на які належать державі (далі - інформація), юридичним та фізичним особам (далі - заінтересовані особи).

2. У цьому Порядку під технологією та/або її складовими, майнові права на які повністю або частково належать державі, мається на увазі технологія та/або її складові, які повністю або частково створені за бюджетні кошти (далі - технологія).

3. Метою надання інформації про технології є задоволення потреб заінтересованих осіб в інформації, одержаній у процесі науково-дослідної, дослідно-конструкторської, проектно-технологічної та виробничої діяльності, яка надається на паперових носіях або в електронному вигляді.

4. Надання інформації про технології установою та організацією державної системи науково-технічної інформації здійснюється на підставі запитів заінтересованих осіб.

5. Запити можуть подаватися в письмовій (поштою або факсом) чи електронній формі (електронною поштою або через офіційний веб-сайт) на вибір заінтересованої особи.

Запит на інформацію має містити:

  • ім'я (найменування) заінтересованої особи, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  • загальний опис інформації про технологію або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо заінтересованій особі це відомо;
  • підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

6. Установа чи організація державної системи науково-технічної інформації не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту надає заінтересованій особі відповідь на запит або повідомляє її про умови надання інформації про технології відповідно до статей 15, 16 Закону України "Про науково-технічну інформацію".

7. Інформація про технології, крім випадків обмежень, пов'язаних із державною чи комерційною таємницею, надається органам державної влади та заінтересованим особам, які зареєстрували свої технології в установі чи організації державної системи науково-технічної інформації, яка відповідає за реєстрацію результатів науково-технічної діяльності, безоплатно, іншим особам - на платній основі з урахуванням вимог Цивільного кодексу України та Закону України "Про науково-технічну інформацію".

8. Надання інформації про технології заінтересованим особам за межі України, у тому числі іноземцям та іноземним юридичним особам, які здійснюють свою діяльність на території України, здійснюється відповідно до пункту 3.2 розділу 3 Порядку державної реєстрації несекретних завершених технологій, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2002 року № 696, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 квітня 2003 року за № 251/7572.

Директор департаменту наукової діяльності
та ліцензування       О.В. Якименко

Освіта.ua
04.02.2013

Популярні новини
УЦОЯО: зміна дат ЗНО спричинить стрес в учасників тестування Найбільшою загрозою перенесення дати ЗНО з математики є збільшення стресу для його учасників
Лише третина директорів усвідомлює свій вплив на якість освіти Директори недостатньо оцінюють свою роль у розбудові системи забезпечення якості освіти
До КСУ спрямували подання щодо призначення міністра освіти У Голосі зібрали підписи для звернення до КСУ з приводу процедури призначення міністра
Взаємоповага робить школу якісною, — дослідження Майже 80% учнів вважають, що взаємоповага та відсутність булінгу робить школу якісною
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів