МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАКАЗ
№ 1288 від 19 листопада 2012 року
Про затвердження галузевої програми забезпечення
пожежної безпеки на 2012 - 2015 роки для
навчальних закладів усіх типів, рівнів акредитації
та форм власності
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 р. № 590 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2012 - 2015 роки" та з метою підвищення рівня протипожежного захисту об'єктів з масовим перебуванням людей і створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки наказую:
1. Затвердити галузеву програму забезпечення пожежної безпеки для навчальних закладів усіх типів, рівнів акредитації та форм власності на 2012-2015 роки, що додається.
2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорам (директорам) вищих навчальних закладів:
2.1. Привести регіональні програми забезпечення пожежної безпеки на 2012-2015 роки для навчальних закладів усіх типів, рівнів акредитації та форм власності у відповідність до Державної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2012-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 р. № 590, та вимог галузевої програми забезпечення пожежної безпеки для навчальних закладів усіх типів, рівнів акредитації та форм власності на 2012-2015 роки, затвердженої зазначеним наказом;
2.2. Щорічно до 01 лютого подавати інформацію про стан виконання програм, зазначених у пункті 2 цього наказу, для її узагальнення та подання до 10 лютого Міністерству надзвичайних ситуацій України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Кулікова П.М.
Міністр Д.В. Табачник
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
19 листопада 2012 № 1288
Мета Програми
Метою Програми є забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища і небезпечних об'єктів, об'єктів підвищеної небезпеки, об'єктів з масовим перебуванням людей (далі - об'єкти) та населених пунктів від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки.
Шляхи і способи розв'язання проблеми
Розв'язання проблеми забезпечення пожежної безпеки полягає у комплексному поетапному вирішенні проблемних питань у сфері пожежної безпеки шляхом впровадження організаційних засад функціонування системи протипожежного захисту на всіх рівнях, підвищення ефективності управління з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань забезпечення пожежної безпеки, удосконалення законодавчої, науково-технічної і ресурсної бази, що сприятиме підвищенню рівня пожежної безпеки в населених пунктах та на об'єктах.
Впровадження програмного підходу до формування політики у сфері пожежної безпеки на середньострокову перспективу, що дасть змогу:
У рамках виконання Програми передбачається здійснити заходи за такими основними напрямами:
Завдання і заходи
Завдання і заходи з визначенням обсягів та джерел фінансування виконання Програми, що наведені в додатку 1, спрямовані на підвищення ефективності державного управління та діяльності із запобігання виникненню пожеж та організації пожежогасіння.
Очікувані результати, ефективність Програми
Виконання Програми дасть змогу:
Обсяги та джерела фінансування
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, передбачених законом.
Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час складання проекту Державного бюджету України та місцевих бюджетів на відповідний рік.
Завідувач сектору безпеки життєдіяльності А.М. Старик
Освіта.ua
19.11.2012
Facebook |
Twitter |