Про проведення тижня безпеки дорожнього руху

Лист МОНмолодьспорт №1/9-807 від 05.11.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/9-807 від 05 листопада 2012 року

Про проведення тижня безпеки дорожнього руху

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 140-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року" та згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2012 № 545 "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року" з 12 по 18 листопада 2012 року проводиться тиждень безпеки дорожнього руху.

Враховуючи зазначене, необхідно провести комплекс заходів щодо організації проведення тижня безпеки дорожнього руху з метою підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, зокрема небезпечної поведінки на вулицях і дорогах, невикористання шоломів та ременів безпеки, керування транспортним засобом у стані сп’яніння, недотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху.

Вжити спільно з регіональними підрозділами ДАІ МВС заходів з метою подальшого розвитку діяльності загонів юних інспекторів руху, зокрема постійного проведення змагань юних інспекторів руху, конкурсу дитячого малюнка з безпеки дорожнього руху.

Провести оперативно-профілактичні заходи "Увага! Діти на дорозі!" – для привернення уваги водіїв транспортних засобів до можливої появи дітей на проїзній частині, а також пропагування дотримання правил дорожнього руху дітьми.

Забезпечити постійну реалізацію навчальних планів і програм навчальних закладів за темами безпеки дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Впроваджувати у навчально-виховний процес навчально-методичні матеріали, навчальні та наочні посібники з питань безпеки дорожнього руху з урахуванням особливостей сприйняття такої інформації учасниками дорожнього руху різних вікових категорій.

Подати до 10 грудня 2012 сектору з безпеки життєдіяльності (Старик А.М.) узагальнену інформацію з цих питань, а також щодо Плану заходів з реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2012 № 545.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Освіта.ua
05.11.2012

Популярні новини
МОН: рішення Києва щодо ДПА не підлягає виконанню Наказ очільника профільного департаменту Фіданян є нечинним і не підлягає виконанню
Учасники ЗНО отримали запрошення на тестування У запрошеннях зазначено адреси пунктів тестування і час прибуття до пункту тестування
Київ без відома МОН звільняє випускників шкіл від ДПА У столиці вирішили одноособово та без належного рішення МОН звільнити випускників від ДПА
В Україні створено Раду з питань розвитку вищої освіти Президент підписав указ про створення Ради з питань розвитку вищої освіти в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!