Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2022 р. № 338

Постанова КМУ № 1164 від 14.10.2022 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 1164 від 14 жовтня 2022 року

Про внесення змін до постанови
Кабінету Міністрів України
від 21 березня 2022 р. № 338

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2022 р. № 338 “Деякі питання акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 26, ст. 1422) зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                         Д. Шмигаль

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 жовтня 2022 р. № 1164

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2022 р. № 338

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

“1. Дозволити Державній службі якості освіти тимчасово, до припинення чи скасування воєнного стану в Україні, приймати рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти за заявою закладу освіти без проведення акредитаційної експертизи та без оплати її вартості.

Дозволити Державній службі якості освіти протягом трьох років після припинення чи скасування воєнного стану в Україні приймати рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти за заявою закладів освіти, переміщених з тимчасово окупованої території або з населеного пункту, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або закладів освіти, місцем знаходження яких є території проведення воєнних (бойових) дій, без проведення акредитаційної експертизи та без оплати її вартості.

Протягом такого періоду Державна служба якості освіти проводить постакредитаційний моніторинг.”.

2. Доповнити постанову пунктами 11 і 12 такого змісту:

“11. Установити, що строки дії сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти, що завершуються до припинення або скасування воєнного стану в Україні, продовжуються до 1 липня року, що настає за роком припинення або скасування воєнного стану в Україні, без здійснення процедури переоформлення.

Строки дії сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти, що завершуються до припинення або скасування воєнного стану в Україні, для закладів освіти, переміщених з тимчасово окупованої території або з населеного пункту, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або закладів освіти, місцем знаходження яких є території проведення воєнних (бойових) дій, продовжуються на три роки після припинення чи скасування воєнного стану в Україні без здійснення процедури переоформлення.

12. Установити, що до припинення або скасування воєнного стану в Україні Державна служба якості освіти за заявою закладу освіти здійснює акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти відповідно до Положення про акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 1 липня 2021 р. № 749.”.

3. У пункті 2 слова “Строк переоформлення” замінити словом “Переоформлення”.

4. Пункт 3 виключити.

Освіта.ua
14.10.2022

Дорожня карта вступника до коледжу Електронний збірник матеріалів для вступників до закладів фахової передвищої освіти у 2022 році
Для випускників 9 класів стартує вступна кампанія Вступники на основі базової середньої освіти вже можуть реєструвати е-кабінети
Про ступінь «Фаховий молодший бакалавр» Фаховий молодший бакалавр – це освітньо-професійний ступінь, що здобувається на рівні фахової передвищої освіти
Вступна кампанія розпочнеться 29 липня Затверджені зміни до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої та фахової передвищої освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів