Про затвердження форми звітності з питань діяльності закладів дошкільної освіти та інструкції щодо її заповнення

Наказ МОН № 536 від 17.05.2021 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 536 від 17 травня 2021 року

Про затвердження форми звітності з питань
діяльності закладів дошкільної освіти та
інструкції щодо її заповнення

Відповідно до частини першої статті 72 Закону України «По освіту», Закону України «Про інформацію», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) форму звітності № 85-к «Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за рік» (далі - форма);

2) Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 85-к «Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за рік» (далі - Інструкція).

2. Поширити форму та Інструкцію, зазначені в пункті 1 цього наказу, на департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

3. Форму та Інструкцію щодо її заповнення, затверджені пунктом 1 цього наказу, увести в дію, починаючи і звіту за 2021 рік.

4. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечувати в установлені терміни контроль за поданням інформації закладами дошкільної освіти до інформаційної системи ДНУ «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України.

5. ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (С. Лондар) забезпечувати подання в установлені терміни Державній службі статистики України зведених даних затвердженої форми (за узгодженим колом показників).

6. Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти (А. Осмоловський) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. Рогову.

Міністр                                 Сергій Шкарлет

Освіта.ua
17.05.2021

Популярні новини
Уряд відновив фінансування реформи НУШ Кошти скерують на обладнання, навчальну літературу та підвищення кваліфікації вчителів
МОН планує підпорядкувати всі цивільні виші МОН планує реструктуризувати мережу цивільних державних закладів вищої освіти
У МОН оприлюднили показники освітнього бюджету-2024 МОН планує підвищити зарплати освітянам, профінансувати укриття та реформу НУШ
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів