Про формування Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2023 році

Лист ІМЗО № 21/08-3 від 13.10.22 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21/08-3 від 13 жовтня 2022 року

Ректорам (директорам) закладів вищої
освіти, керівникам наукових установ

Про формування Переліку проведення
наукових конференцій з проблем
вищої освіти і науки у 2023 році

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» формує Перелік проведення міжнародних, всеукраїнських наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки.

До Переліку необхідно подавати лише міжнародні та всеукраїнські конференції, які заплановано проводити спільно з Міністерством освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», спрямовані на вирішення освітянських і наукових проблем загальнодержавного та міжнародного рівнів.

Назва конференції повинна бути без абревіатур, незрозумілих скорочень і умовних позначень, відображати наукову проблематику, що пропонується для обговорення. Чітко зазначати рівень конференції, термін і місце проведення, повну назву закладу вищої освіти чи наукової установи та їхнє місцезнаходження.

Пропозиції та обґрунтування до Переліку проведення наукових конференцій на наступний рік просимо надсилати до 15 грудня 2022 року за формами, що додаютьсяна е-mail: [email protected] (із зазначенням теми "Пропозиції назва закладу вищої освіти") у форматі документ Word. Телефони для довідок: (044) 248-10-35.

Пропозиції, що не відповідають вищезазначеним рекомендаціям, розглядатися не будуть.

Додаток: на 2 арк.

Директор                                                     Євген Баженков

Освіта.ua
13.10.2022

Популярні новини
Лісовий і Бабак синхронно визнали себе ненауковцями Міністр освіти і науки та голова освітнього комітету ВР очікувано відмовилися від «наукових ступенів»
В Україні відтепер можна відмовитися від наукового ступеня В Україні створений юридичний механізм відмови від наукового ступеня його власниками
Більшість вишів працює у змішаній та дистанційній формі В Україні спостерігається тенденція відмови від дистанційного навчання на користь очного
Рейтинг університетів за показниками Scopus 2023 року Освіта.ua презентує рейтинг українських вишів за показниками бази даних SciVerse Scopus
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів