Про організацію роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року»

Наказ МОН № 786 від 11.06.2020 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 786 від 11 червня 2020 року

Про організацію роботи приймальні громадян
та консультативних телефонів Міністерства
освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року»

Відповідно до підпункту 38 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630 (зі змінами), з метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2020 року у закладах вищої освіти, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до закладів освіти та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про вищу освіту НАКАЗУЮ:

1. Визначити, що на період вступної кампанії з 30 червня по 15 вересня 2020 року прийом громадян та робота консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» здійснюються за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, фойє будівлі та конференц-зал № 2 (кімната № 401), де встановлюються консультативні телефони за номером 0 (800) 50-45-70.

У зазначені строки організувати прийом звернень громадян за адресою електронної пошти: [email protected].

2. Затвердити Графік чергування працівників директорату вищої освіти і освіти дорослих у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року», що додається.

3. Директорату вищої освіти і освіти дорослих ( Шаров О.) забезпечити чергування осіб, визначених Графіком чергування, затвердженим пунктом 2 цього наказу, у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» і належний професійний рівень особистого прийому громадян та їх консультування.

4. Затвердити відповідальних працівників Міністерства освіти і науки та номери консультативних телефонів з питань:

  • загальної середньої освіти - головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими органами влади головного управління шкільної освіти директорату шкільної освіти Ішутіна О., головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими
  • органами влади головного управління шкільної освіти директорату шкільної освіти Запорожець Т., телефон (044) 481-47-67;
  • професійної освіти - головний спеціаліст відділу взаємодії з соціальними партнерами та регіональними органами виконавчої влади головного управління професійної освіти директорату професійної освіти Роговченко О., телефон (044) 287-82-09.

5.  Директорату шкільної освіти (Осмоловський А.), директорату професійної освіти (Шумік І.) забезпечити належний професійний рівень консультування громадян за вказаними у пункті 4 цього наказу номерами консультативних телефонів у робочий час в період з 30 червня по 15 вересня 2020 року.

6. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) для організації роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» надати у тимчасове користування фойє будівлі та конференц-зал № 2 (кімната № 401) за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16 і забезпечити оптимальні умови роботи, облаштувавши 9 робочих місць комп'ютерами з під'єднанням до мережі Інтернет та телефонними апаратами, іншими необхідними матеріалами.

7. Допуск громадян до будівлі, в якій організовано роботу приймальні громадян та роботу консультативних телефонів, здійснювати після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови наявності захисної маски/респіратора.

8. Управлінню з питань інформаційної політики та комунікацій (Голубова Т.) забезпечити інформаційний супровід роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» у засобах масової інформації.

9. Призначити відповідальним за роботу приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» головного спеціаліста відділу координації менеджменту закладів освіти головного управління вищої освіти директорату вищої освіти і освіти дорослих Ручку Д.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Стадного Є.

Т. в. о. Міністра                       Любомира Мандзій

Освіта.ua
11.06.2020

Популярні новини
Магістранти-правники склали апробаційний ЄДКІ Успішне складання державного іспиту є необхідною умовою для отримання диплома про вищу освіту
В Україні реорганізують мережу коледжів і підрозділів вишів МОН пропонує припинити діяльність відокремлених структурних підрозділів вишів
МОН підтримує скасування відстрочки для деяких студентів У МОН кажуть, що вступ до вишу не має бути формальністю для отримання дозволів
Бюджетне навчання у майбутньому стане грантовим Гранти на навчання не покриватимуть повну вартість здобуття освіти в університеті
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів