Про організацію роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року»

Наказ МОН № 786 від 11.06.2020 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 786 від 11 червня 2020 року

Про організацію роботи приймальні громадян
та консультативних телефонів Міністерства
освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року»

Відповідно до підпункту 38 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630 (зі змінами), з метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2020 року у закладах вищої освіти, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до закладів освіти та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про вищу освіту НАКАЗУЮ:

1. Визначити, що на період вступної кампанії з 30 червня по 15 вересня 2020 року прийом громадян та робота консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» здійснюються за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, фойє будівлі та конференц-зал № 2 (кімната № 401), де встановлюються консультативні телефони за номером 0 (800) 50-45-70.

У зазначені строки організувати прийом звернень громадян за адресою електронної пошти: vstup2020@mon.gov.ua.

2. Затвердити Графік чергування працівників директорату вищої освіти і освіти дорослих у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року», що додається.

3. Директорату вищої освіти і освіти дорослих ( Шаров О.) забезпечити чергування осіб, визначених Графіком чергування, затвердженим пунктом 2 цього наказу, у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» і належний професійний рівень особистого прийому громадян та їх консультування.

4. Затвердити відповідальних працівників Міністерства освіти і науки та номери консультативних телефонів з питань:

  • загальної середньої освіти - головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими органами влади головного управління шкільної освіти директорату шкільної освіти Ішутіна О., головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими
  • органами влади головного управління шкільної освіти директорату шкільної освіти Запорожець Т., телефон (044) 481-47-67;
  • професійної освіти - головний спеціаліст відділу взаємодії з соціальними партнерами та регіональними органами виконавчої влади головного управління професійної освіти директорату професійної освіти Роговченко О., телефон (044) 287-82-09.

5.  Директорату шкільної освіти (Осмоловський А.), директорату професійної освіти (Шумік І.) забезпечити належний професійний рівень консультування громадян за вказаними у пункті 4 цього наказу номерами консультативних телефонів у робочий час в період з 30 червня по 15 вересня 2020 року.

6. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) для організації роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» надати у тимчасове користування фойє будівлі та конференц-зал № 2 (кімната № 401) за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16 і забезпечити оптимальні умови роботи, облаштувавши 9 робочих місць комп'ютерами з під'єднанням до мережі Інтернет та телефонними апаратами, іншими необхідними матеріалами.

7. Допуск громадян до будівлі, в якій організовано роботу приймальні громадян та роботу консультативних телефонів, здійснювати після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови наявності захисної маски/респіратора.

8. Управлінню з питань інформаційної політики та комунікацій (Голубова Т.) забезпечити інформаційний супровід роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» у засобах масової інформації.

9. Призначити відповідальним за роботу приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» головного спеціаліста відділу координації менеджменту закладів освіти головного управління вищої освіти директорату вищої освіти і освіти дорослих Ручку Д.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Стадного Є.

Т. в. о. Міністра                       Любомира Мандзій

Освіта.ua
11.06.2020

Популярні новини
МОН рекомендує вишам перейти на дистанційне навчання Наразі у відомстві рекомендують встановити режим дистанційного навчання до 15 листопада
Уряд затвердив новий Держстандарт профосвіти Створення освітніх стандартів професійної освіти базуватиметься на компетентнісному підході
Агентство, що акредитовувало програми вишів, втратило повноваження Нацагентство із забезпечення якості вищої освіти втратило можливість здійснювати повноваження
Затверджені умови прийому до вишів в 2022 році Умови прийому є обов'язковими для вишів незалежно від форми власності та сфери управління
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів