Щодо запровадження індикативної собівартості

Лист МОН № 1/9-238 від 07.05.20 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-238 від 07 травня 2020 року

Керівникам закладів вищої, фахової
передвищої освіти, наукових установ,
що знаходяться у підпорядкуванні МОН

Щодо запровадження
індикативної собівартості

Відповідно до Порядку формування мінімального розміру плати за навчання для здобуття вищої освіти на основі індикативної собівартості затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 191, (далі - Порядок), заклади вищої та фахової передвищої освіти, наукові установи, а також їх територіально відокремлені структурні підрозділи, що діють згідно із положеннями, затвердженими в установленому порядку, мають окремо визначений ліцензований обсяг і безпосередньо надають платні освітні послуги у сфері вищої освіти (далі - надавачі освітніх послуг), інформують відповідного державного (регіонального) замовника про величини індикативної собівартості, розраховані згідно з пунктами 516 Порядку.

Враховуючи вищенаведене, просимо у термін до 18.00 12 травня 2020 року подати інформацію разом із супровідним листом керівника надавача освітніх послуг або особи, яка виконує його функції, про розраховані величини індикативної собівартості за формою:

Код ЄДРПОУ
надавача
освітніх послуг

Назва надавача
освітніх послуг

Розрахована величина індикативної
собівартості


Водночас, просимо скановану копію листа надіслати на електронну адресу hef@mon.gov.ua.

Заступник Міністра                      Єгор Стадний

Освіта.ua
07.05.2020

Популярні новини
У ВР пропонують реально обмежити перебування ректорів на посаді Особа, яка очолювала заклад освіти два строки, не зможе бути обрана або призначена
Уряд зробив крок до проведення НМТ у 2023 році Уряд схвалив проєкт закону, який дозволить провести вступну кампанію за аналогією із 2022 роком
Розпочато переведення деяких категорій студентів на бюджет У першому пакеті передбачено переведення на місця державного замовлення 1003 студентів
На бюджетне навчання переведуть 80 тисяч студентів Понад 80 тисяч студентів, що зараз навчаються на контракті, зможуть перейти на бюджет
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
А як це вiдповiдатиме антимонопольному законодавству та Закону про вищу освiту? Заклади освiти пiдбивають на змову?
Марія
https://petition.president.gov.ua/petition/89718 підписуйте і поширюйте! Вони просто знущаються з нас, піднімаючи зараз вартість.. Це петиція про зменшення вартості навчання на період карантину!!! Поширюйте серед студентів в чатах.. треба об’єднатись, щоб нас почули!
Добрый учитель
Для Марія: ви дійсно думаєте що ваші петиції на щось впливають. Єдиний вихід цієї петиції- роздрукувати на принтері і використати в туалеті папір. Завжди пам*ятайте цю фразу-"Я маю право- маєш, а я можу-ні ти маєш право"))
Коментувати
Алексей
"Индикативная себестоимость", о которой трындят соросята минимум с 2010 г., для ВУЗов значит, что контрактников просто не будет, будут пустые места в аудиториях и 0 грн. дохода. ВУЗы просто лишатся дополнительных денег, а абитуриенты уедут в Польшу, Словакию, другие страны ЕС, где их учат бесплатно, а во многих странах даже стипендии дают. Ясно, что выучившись там, эти молодые люди сюда не вернутся. Те чиновники в МОН, которые протянули эту "реформу", не настолько дебилы, чтобы этого не понимать. Именно такой результат они и планируют своей "реформрй". А следующая "реформа" - сократить количество "неэффективных" университетов, раза в три, и резко сократить госзаказ на высшее образование до уровня "потребностей государства" (имеется в виду потребность исключительно бюджетного сектора) - об этом тоже говорят уже очень давно. Зачем африканской колонии (даже в центре Европы) европейское образование? Или перестаём быть колонией, или ждём реформы Супрун уже в сфере образования.
Сленг Черкаси
Для Алексей: чого вузи не об‘єднаються і не викинуть цих стадних, шарових....Як можна терпіти? Де Асоцація керівників вузів?
Коментувати
Светлана
Совести нет. Теперь ещё меньше детей сможет получить высшее образование. Считаете деньги на репетиров. А Вы сделайте качество обучения а школе такое, чтобы не надо было нанимать репетиторов! Сами небось учились не а Украине!
Zigel
Для Светлана: может, ще з полосового будинку закладати якісну освіту в розум немовлятам? А як бути з масками, які курять до останніх місяців, не вживають правильної їжі і т.д.? Там хоч що закладах, а воно не закладеться, бо нема в чому.
Коментувати
Олексій
І це під час карантину і епідемії короновірусу. Де ваша совість юродиві? У людей коштів на на саме необхідне не вистачає. Освіта для багатих?
Сергій
Для Олексій: Яка совість, про що Ви говорите? Вони ціленаправлено виконують одну ціль - знищити освіту України, і вищу, і середню, і професійну. Їм не потрібні розумні, мислячі громадяни, їм потрібен безмозглий плебс, який за шматок хліба зробить будь що!
Коментувати