Щодо проведення регіональних нарад - семінарів

Наказ МОН № 75 від 23.01.2020 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 75 від 23 січня 2020 року

Щодо проведення регіональних
нарад - семінарів

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (зі змінами), та з метою підготовки до проведення вступної кампанії 2020 року до закладів фахової передвищої освіти усіх форм власності та сфер управління НАКАЗУЮ:

1. Провести регіональні  наради-семінари заступників директорів, відповідальних секретарів приймальних комісій та адміністраторів Єдиної державної електронної бази з питань освіти закладів фахової передвищої освіти усіх форм власності та підпорядкування згідно з графіком, що додається.

2. Керівникам закладів фахової передвищої освіти забезпечити участь у нарадах-семінарах заступників директорів, відповідальних секретарів приймальних комісій та адміністраторів Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

3. Департаментам та управлінням освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій забезпечити участь у  нарадах-семінарах працівників, відповідальних за фахову передвищу освіту.

4. Керівникам закладів фахової передвищої освіти, на базі яких заплановано проведення нарад-семінарів, вжити відповідних заходів щодо їх організації та проведення.

5. Директорату вищої освіти і освіти дорослих (Шаров О.), Державній службі якості освіти (Гурак Р.), Українському центру оцінювання якості освіти (Бойко В.), Державному підприємству «Інфоресурс» (Бєлік О.), відрядити працівників згідно з графіком, що додається.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                    Ганна Новосад

Освіта.ua
23.01.2020

Популярні новини
МОН пропонує розпустити Агентство з якості вищої освіти, - Стадний Міністерство освіти вже подало на погодження до інших відомств відповідний законопроект
Виші самі визначать, як і коли починати освітній процес Університети мають такий рівень автономії, який дозволяє їм визначати форми навчання
Новий порядок присудження наукових ступенів: зміни Зміни щодо порядку присвоєння наукових ступенів, вимог щодо здобувачів наукових ступенів
Здобувачі вчених звань можуть стажуватись дистанційно Міжнародне стажування здобувачів вчених звань може бути проведено дистанційно
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!