Про затвердження переліку проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління й Міністерства освіти і науки Україн

Наказ МОН № 1529 від 09.12.2019 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1529 від 09 грудня 2019 року

Про затвердження переліку проєктів наукових робіт,
науково-технічних (експериментальних) розробок
молодих вчених, які працюють (навчаються)
у закладах вищої освіти та наукових установах,
що належать до сфери управління й
Міністерства освіти і науки України,
які пройшли конкурсний відбір та
фінансування яких розпочнеться
з січня 2020 року за рахунок
коштів державного бюджету

Відповідно до пункту 14 розділу ІІ, пункту 1 розділу ІІІ Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 р. № 1287, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.01.2016 р. за № 15/28145, наказу Міністерства освіти і науки від 04.07.2019 р. № 932 «Про оголошення конкурсного відбору у 2019 році проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» (із змінами), протокольного рішення від 22.11.2019 р. засідання Конкурсної комісії з відбору проєктів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти (далі - ЗВО), наукових установах (далі - НУ), що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, які пройшли конкурсний відбір та фінансування яких розпочнеться з січня 2020 року за рахунок коштів державного бюджету (далі - Перелік проєктів), що додається.

2. Включити як виняток до Переліку проєктів проєкт: «Створення електронних багатомовних академічних галузевих словників (тезаурусів)» Державного університету «Житомирська політехніка» з оцінкою 78,3 бали як такого, що посів перше місце за секцією «Актуальні проблеми українознавства, літературознавства, мистецтвознавства, мовознавства та соціальні комунікації» і є єдиним з рекомендованих секцією проєктів.

3. Керівникам ЗВО та НУ включити до тематичного плану робіт та розробок, які виконує ЗВО або НУ, проєкти, що пройшли конкурсний відбір та виконуватимуться за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році та наступних роках.

4. Директорату науки (Чеберкус Д. В.) забезпечити включення наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених до тематичних планів ЗВО та НУ.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Юрія Полюховича.

Міністр                                    Ганна Новосад

Освіта.ua
09.12.2019

Популярні новини
Виші можуть взяти участь у програмі мобільності Британська Рада спільно із МОН реалізує програму академічної мобільності «САМ Україна»
Студенти з лінії зіткнення отримають соціальні стипендії Уряд запровадив соціальні стипендії студентам, які проживають на лінії зіткнення
В Україні затвердять новий порядок присудження наукових ступенів Проект документа представлений Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти
У Профспілці кажуть про можливе закриття коледжів У профспілці зазначають, що місцеві бюджети не зможуть утримувати коледжі без фінансування
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!