Про затвердження рішення атестаційної колегії МОН

Наказ МОН № 6 від 12.01.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 6 від 12 січня 2015 року

Про затвердження рішення атестаційної колегії МОН

Відповідно до рішення атестаційної колегії Міністерства (протокол № 8 від 22 грудня 2014 року) наказую:

1. Скасувати рішення атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 18 лютого 2003 року (протокол № 1/58-Д) в частині присвоєння Шестопалюку Олександру Васильовичу вченого звання доцента кафедри психологічних і педагогічних дисциплін.

2. Скасувати рішення атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 28 квітня 2004 року (протокол № 2/18-П) та наказ МОН України від 05.05.2004 № 371 у частині присвоєння Шестопалюку Олександру Васильовичу вченого звання професора.

3. Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації (Криштоф С.Д.) направити матеріали справи до правоохоронних органів для належного реагування щодо виявлених фактів.

4. Управлінню зв’язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатній службі) (Загоруйко Ю. А.) внести відповідні відмітки у справи архіву та оприлюднити наказ в газеті «Освіта України».

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гевка А.Є.

Виконуюча обов’язки Міністра       І. Р. Совсун

Освіта.ua
12.01.2015

Популярні новини
У вишах впровадять курс з інноваційного підприємництва Студенти вивчатимуть інноваційне підприємництво в 76 українських університетах
Слуга народу в КНУ ім. Шевченка: що відбулося Студентський парламент КНУ та Офіс партії «Слуга народу» розійшлись в оцінках проведення заходу
Парламент не дозволив навчання іноземців російською У Верховній Раді забракло голосів для ухвалення змін до Закону України «Про вищу освіту»
Виші не можуть просто видавати дипломи, - секретар РНБО Вища освіта перебуває у кризі, що формує загрози державній та національній безпеці
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!