Деякі питання надання (розміщення) додаткових місць державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї

Постанова КМУ № 450 від 17.09.14 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 450 від 17 вересня 2014 року

Деякі питання надання (розміщення) додаткових
місць державного замовлення на підготовку фахівців,
наукових, науково-педагогічних кадрів для громадян
України, які проживають на тимчасово окупованій
території або переселилися з неї

Відповідно до частини дванадцятої статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок надання (розміщення) додаткових місць державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, що додається.

2. Міністерству фінансів під час доопрацювання проекту Закону про Державний бюджет України на 2015 рік передбачити фінансування надання (розміщення) додаткових місць державного замовлення для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї та продовжують здобувати певний освітньо-кваліфікаційний рівень на території інших регіонів України.

3. Центральним органам виконавчої влади, до сфери управління яких належать навчальні заклади, забезпечити у 2014/2015 навчальному році навчання за державним замовленням громадян України, зазначених у пункті 2 цієї постанови, у межах доведених обсягів державного замовлення та фінансування.

Прем’єр-міністр України       А. ЯЦЕНЮК

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 вересня 2014 р. № 450

ПОРЯДОК
надання (розміщення) додаткових місць державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї

1. Цей Порядок визначає механізм надання (розміщення) додаткових місць державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї та за результатами конкурсного відбору вступників у державні і комунальні вищі навчальні заклади не потрапили до переліку осіб, які рекомендовані вищим навчальним закладом до зарахування на місця державного замовлення (далі — вступники).

2. Зарахування на навчання до вищих навчальних закладів вступників — випускників 2014 року здійснюється на підставі документів про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатків до них з поданням  протягом шести місяців довідки, передбаченої статтею 6 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

3. У разі наявності вступників центральний орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить навчальний заклад (далі — державний замовник), за зверненням керівника вищого навчального закладу (далі — виконавець державного замовлення) надає (розміщує) додаткові місця державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів (далі — державне замовлення) з урахуванням напряму підготовки (спеціальності), обраного вступником.

4. Виконавець державного замовлення подає державному замовникові інформацію про чисельність вступників з пропозицією щодо внесення змін до обсягів державного замовлення.

5. Державний замовник у триденний строк після надходження поданої згідно з пунктом 4 цього Порядку пропозиції здійснює відповідний перерозподіл обсягу державного замовлення між виконавцями державного замовлення.

6. Зміни до обсягів державного замовлення вносяться Мінекономрозвитку в установленому порядку.

Освіта.ua
17.09.2014

Популярні новини
У вишах впровадять курс з інноваційного підприємництва Студенти вивчатимуть інноваційне підприємництво в 76 українських університетах
Слуга народу в КНУ ім. Шевченка: що відбулося Студентський парламент КНУ та Офіс партії «Слуга народу» розійшлись в оцінках проведення заходу
Парламент не дозволив навчання іноземців російською У Верховній Раді забракло голосів для ухвалення змін до Закону України «Про вищу освіту»
Виші не можуть просто видавати дипломи, - секретар РНБО Вища освіта перебуває у кризі, що формує загрози державній та національній безпеці
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!